Business dresscode v práci - kde nakoupit oblečení?

18
2.1.19 15:04

Business dresscode v praci

Ahojky, mam dotaz, v praci mame dresscode business styl, ale ja vubec nevim co si mam brat na sebe… mam spoustu satu, ale zadne mi neprijdou jako business, tocim tak 3 outfity dokola… Nejkae rady kde levne nakoupit business obleceni? Jak to resite vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2161
2.1.19 15:12

@Nikola2121 dobrý je Marks&Spencer nebo H&M toho má mraky. U nás je taky business dresscode, ale protože k nám nikdo zvenku nechodí, tak se na to spíš kašle a chodíme normálně :mrgreen: ale když má přiletět návštěva, tak jdu do výše uvedenejch obchodů, popř. si nechám něco ušít, když stíhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6953
2.1.19 15:13

Pohledej business look na internetu, najdeš mnoho nápadů,
a pokud nechceš drahé oblečení, ale prostě dostupné pro smrtelníky :D :D, mívá společenské kalhoty,šaty, pouzdrové sukně, saka Orsay, skvělý je také zoot, pokud jsi ve větším městě, můžeš vyzkoušet přímo v ZOOT výdejně, nebo já ještě ráda nakupuji oblečení v Camaieu, a také v HM, a v Caa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4628
2.1.19 15:16

Pouzdrove šaty, kostýmy jak suknove tak kalhotové , sukně, halenky vždyť je to teď nankezdem rohu ,jinak s těch obchodu hm CA na internetu třeba Bonprix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18300
2.1.19 15:17

nedělej z toho vědu, v podstatě se jedná o jednobarevné šaty. Alespoň to tak vidím, když přijdu do firmy u bab. Délka ideál těsně nad kolena, nebo těsně pod kolena. Pokud nebudou šéfici moc konzervy, připustí i délku pod zadek. :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
2.1.19 15:30

V Orsay toho mívají poměrně dost. Ale tak jestli máš 3 outfity, které sedí, za mne to stačí. Stejně je to všechno na jedno brďo a nic jiného u toho nevymyslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
2.1.19 15:32

Mrkni do marks&spencer - mají tam spoustu kombinací prave pro tento styl (taky jsme měli v praci, jak já to nenáviděla :lol: ) hodně jsem nosila pouzdrove šaty, kalhoty s halenkami, sukně opět s halenkami a chce to mít tak tři hezká sáčka a do zblbnuti kombinovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
2.1.19 15:34

V Orsayi vyberete hezká šmrncovní sáčka + sukně/kalhoty za pár korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama