Jaké tepláky jsou vhodné mezi lidi?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakajicko69
Kecalka 162 příspěvků 26.12.18 19:59
Jake tepláky jsou vhodné "mezi lidi"?

Ahoj, nosíte tepláky někdy jen tak do města? Pojedu na dovolenou letadlem a chtěla sem si vzít nějake tepláky abych měla pohodlnější let, ale poletime z Prahy tak abych nevypadala jak bezdomovec :lol:. Jak vypadají takové slušne tepláky? Popřípadě kde jste je koupily? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
morinka7
Kelišová 7045 příspěvků 26.12.18 20:01

@Kakajicko69
Co legíny a tuniku ? ;)

BloomingGorgeous
Závislačka 2867 příspěvků 26.12.18 20:02

Teplaky nenosim ani doma. Vzala bch si cerne leginy a delsi triko ci svetr, v tol se da vypadat elegantne a je mi to pohodlnejsi nez teplaky.

Aduš8
Závislačka 3049 příspěvků 26.12.18 20:03

Za mě žádné tepláky nejsou vhodné mezi lidi. Když, tak legíny a přes ně samozřejmě dlouhý vršek. Ale tepláky patří do tělocvičny :zed:

PHV
Kecalka 468 příspěvků 26.12.18 20:03

Taky bych volila legíny. Teď jsou moderní ty teplákové soupravy, ještě ideálně z nějakého ,,sametu" a to se mi třeba nelíbí :lol: :nevim: ale taky záleží na tvém vkusu ;) já bych šla do legín a dlouhého trička.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5281 příspěvků 26.12.18 20:04

žadne teplaky nejsou vhodne jinam nez na sport.

AjaF
Kecalka 339 příspěvků 26.12.18 20:05

Tepláky mezi lidi fakt ne. Jen na sport.

chaela
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 2 inzeráty 26.12.18 20:06

Žádný. Já mám kvůli pohodlí dokonale pružný sportovní kalhoty, v pase mají taky gumu. Leginy jsem na sebe vzala jen párkrát, z donucení v těhotenství, kdy už jsem fakt nevěděla, co na sebe. To už bych radši šla mezi lidi v teplakach, než v leginach, ale to je jen můj úhel pohledu. Doporučuju ty sportovní kalhoty.

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 26.12.18 20:06

Kam letíte že potřebuješ takové pohodlí? Do Austrálie?
Na běžné lety si opravdu vystačíš s běžným oblečením co nosíš, jinak jak radí holky legíny jsou takovej universál, akorát je potřeba myslet na počasí v koncové destinaci, abys neletěla v legínách a nepřistáli jste třeba Nuuku…

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 26.12.18 20:07

Já si na cestu letadlem na dovolenou beru buď volně plátěné kalhoty a nebo různé druhy elastických kalhot, ne teda vyloženě sportovní legíny. Tepláky bych si na veřejnost nevzala ani náhodou. V těch se válím doma a vyběhnu maximálně s košem…
Když létám pracovně, mám nejradši šaty a sukně. Jen je otrava teď v zimě sundávat na kontrole kozačky.

růžový achát
Kelišová 5745 příspěvků 26.12.18 20:08

Ty s pruhama z lochu :lol: , všechny tepláky jsou vhodné mezi lidi ;) , záleží kdo je nosí ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 11627 příspěvků 26.12.18 20:10

Letěli jsme 13 hodin a brala jsem šaty, pod ne leginy - ty jsem v tropech sundala a pohoda. Tepláky na ven mam spojené s rusaky se zlatými řetězy :mrgreen:

Baruunečka
Kecalka 137 příspěvků 26.12.18 20:11

Teplaky ven nosim uplne normalne. Jakékoliv ve kterych se citim dobre. A nebo leginy. A je mi uplne fuk,co si o tom mysli ostatní :palec:

xammy
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 26.12.18 20:13

Zkus dzeginy. V pase je taky guma, ale vypadá to mnohem líp.

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 20:14

Vzala bych si legíny, takové ty silné, třeba s prošíváním nebo nějakými detaily jako zipy, kožené proužky, kostkovaný vzor… K nim delší cardigan přes zadek a pohodlné tričko. Přidáte třeba šálu a klobouk a máte bezva pohodlný a přitom stylový outfit na cesty.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >