Buzení miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 71 příspěvků 20.09.18 05:46
Buzení miminka

Ahoj holky,

Mam dotaz nyní je malému 7 týdnu. Večer vždy vypije 120 ml a spinka 8 hodin v kuse, byli jsme menší porodni váhy 2780 g a pousteli nás s 2570 g, před 3 týdny vážil 3500 g, nevím zda ho na jídlo budit je mi ho líto když tak krásně spí

Dekuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 20.09.18 05:52

Ja bych to nechala na nem a nebudila ho. Brzo byste zase meli jit k doktorce,ne? Tak ta ho zvazi a uvidite,co vam rekne :)

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 20.09.18 05:55

Nebudila bych

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 20.09.18 06:07

Ne, pokud nema nejaky problem…kdyz pises o tech ml tak pocitam, ze je na UM, nebudila bych. U kojenych je pak nekdy problem, ze se musi budit aspon mama, at neprijde o mleko, ale to asi vas pripad nebude ;)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 20.09.18 06:53

@Lidušk Taky bych nebudila, pokud nemá problémy. Vyčkala bych co řekne doktor. Nevím jestli si dobře vzpomínám, neměla jste v těhotenství více plodové vody? Ráda bych se zeptala jestli jste rodila přirozeně a v jakém týdnu, moc děkuji za odpověď. Pokud se pletu tak se omlouvám :oops:

kacakaca
Závislačka 2558 příspěvků 20.09.18 06:57

Pribira krasne. Ja vystresovana prvorodicka si nechala poradit od laktacni, ze mam budit a roky jsem nespala v kuse ani ja, ani dite. Res to, az nebude pribirat.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 20.09.18 07:08

Za sebe bych nebudila :).

Náš měl 2740 porodní váhu, takže prakticky stejně, je plně kojenej a od pěti týdnů spí celou noc… Nebudila jsem, byla jsem ráda, že můžu spát. Stejně do pěti měsíců přibíral dost raketově (cca kilo měsíčně), teď se to naštěstí už zpomaluje, začínal byl brutální michelin :mrgreen:

@beruska9
Vidíš a to mě ani nenapadlo, ani jsem to neřešila a ťuk ťuk ťuk, o mlíko jsem nepřišla

Lenča74
Kelišová 7075 příspěvků 20.09.18 07:35

Nebudit, nerouhat se :mrgreen: mám 8 měsíčního ďábla. Nespí, nejí , nekaká…dnes jsem myslela že ho vyfotím a pošlu dál na letgo :lol: :lol: :lol:

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 20.09.18 08:06

@natyber Ja mela hodne plodove vody, mala byla dlouho hlavou dolu,pak se pretocila. Doktor se ji snazil rucne pretocit,ale „uplavavala“ mu. Tak jsem jen cvicila a zase se pretocila spravne. Rodila jsem prirozene,tyden po terminu.

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 20.09.18 08:13

@Lidušk Nebuď. Já měla to samé, doktor říkal, jak mám budit. No malá stejně nechtěla a bylo to o ničem. V laktační poradně mně řekli, že pokud přibírá, pak ať to neřeším. No a prsa případně odsstříkat, pokud by tě bolela. O mléko prý není třeba se bát.

Když přes den dáváš podle potřeby, pak nevím proč ne v noci.
U UM je to asi jiné, ale co by za to teď kamarádka dala, kdyby se jí syn na UM budil v noci jen jednou.

Hadumi
Extra třída :D 13420 příspěvků 20.09.18 08:23

Syn měl PV ještě menší, na 3 kila se dostal až někdy ve 4 týdnech, budit jsem musela, ale pak začal přibírat a na kontrolu v 6ti týdnech mi dr. řekla, abych už nebudila.

G.a.b.c.a20
Kecalka 311 příspěvků 20.09.18 08:36

Urcite bych nebudila, myslim ze by se vzbudil sam kdyby mel hlad :-)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 20.09.18 11:42

@Cookieska Děkuji, já už jsem na nerva. Před pěti lety mi na 36tt píchli vodu protože bylo jí hodně a hrozilo nevím co všechno. Samozřejmě po dvou hodinách hypoxie plodu a akutní sekce. Tentokrát to samé, hodně vody a strašení už od 35tt, vydržela jsem a už jsem byla v neděli přijatá do pordnice na sekci, ale odmítla jsem. Miminko v pořádku vody hodně, váha dítěte 3600g, voda AFI23 dnes kontrola po 4 dnech a AFI 15 prý normální množství vody a dítě pro změnu 4250g za 4 dny 8o nechápu to měření je podle mě strašně nepřesné. No už to vzdávám a v neděli jdu na příjem a bude císař. Dnes jsem 39+3tt

Omlouvám se zakladatelce, že je to mimo téma :kytka:

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 20.09.18 14:29

@natyber Já jsem tý vody asi neměla až tak moc, nebyla jsem v tom nejhorším pásmu. Odhad jsem měla 3300 g a malá se narodila s 2760 g :-) takže to fakt nesedí :-)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 20.09.18 20:00

@Cookieska Super, to jsi mě trochu uklidnila. Snad se taky pořádně sekli s tím naším odhadem. Ještě jsem dnes požádala o Hamiltona, a začíná se něco dít tak snad se to rozjede. Díky za info :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >