Reklama

Jak koupat větší miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:01
jak koupat mimčo

Ahoj, vím, že je to trošku stupidní dotaz, ale zajímalo by mě, jak koupete miminka, která se už nevejdou do vaničku ve velké vaně? dcera ještě nesedí, a nedovedu si představit jak ji musím udržet nad vodou skloněná skoro k zemi a ještě předkloněná dopředu, a další dotaz: jak utřít miminko když ho v koupelně není kam, položit na osušku?

Reklama

Reakce:

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 18.09.18 18:08

Ahoj, ano, koupu ve velké vaně. Ale já byla skloněná i nad tou dětskou vaničkou, takže to pro mě zas takový rozdíl není :)
Malého v koupelně jen zabalím do osušky (to zvládám v ruce, nebo na zemi) a odnesu do pokojíčku na přebalovák. Tam probíhá zbytek.

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 18.09.18 18:12

Měla jsem od miminka klasické rovné lehátko. Když už s jistotou a dlouhodobě pasly koně, tak jsem pořídila protiskluzovou podložku a koupaly se na břiše.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 18.09.18 18:13

Cauky, taky koupu ve velké vane, mám měkký polštář na kterém klecim a pohoda :) už je zvyklý, když ho zvedam, ještě ho nechám okapat a už si z toho děla srandu… ;) teď ho ještě nosím bez osusky na prebalovak, tam ji mám připravenou a zabalim ho do ni ;)

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.09.18 22:19

To mas nejakou pidi vanicku ne? Moje 3,5 leta si v ty nasi obcas lezi a relxuje :lol: (mame jen sprchac) jinak bych polozila na molitanovou podlozku treba

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.09.18 22:21

A jinak osusku polozim na zem, zabalim a odnesu do pokojiclu na prebalovak

Luboš P
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 19.09.18 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že je to trošku stupidní dotaz,

Tak jsem si našel, co je to stupidita = hloupost, nedostatek inteligence, duševní omezenost.

Králičice okatá
Kecalka 312 příspěvků 19.09.18 12:57

Máme látkové lehátko to mi drží mimi nad vodou a malý pultík, který mám položený na pračce. Takže mimi jen vyndám z vany na pult s osuškou, lupnu pod nej plinku, zabalim a nesu na prebalovaci pult…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >