Jak koupat větší miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:01
jak koupat mimčo

Ahoj, vím, že je to trošku stupidní dotaz, ale zajímalo by mě, jak koupete miminka, která se už nevejdou do vaničku ve velké vaně? dcera ještě nesedí, a nedovedu si představit jak ji musím udržet nad vodou skloněná skoro k zemi a ještě předkloněná dopředu, a další dotaz: jak utřít miminko když ho v koupelně není kam, položit na osušku?

Přečtěte si článek: Kojenecké období

Reakce:
Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 18.09.18 18:08

Ahoj, ano, koupu ve velké vaně. Ale já byla skloněná i nad tou dětskou vaničkou, takže to pro mě zas takový rozdíl není :)
Malého v koupelně jen zabalím do osušky (to zvládám v ruce, nebo na zemi) a odnesu do pokojíčku na přebalovák. Tam probíhá zbytek.

Helileli
Závislačka 3046 příspěvků 18.09.18 18:12

Měla jsem od miminka klasické rovné lehátko. Když už s jistotou a dlouhodobě pasly koně, tak jsem pořídila protiskluzovou podložku a koupaly se na břiše.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 18.09.18 18:13

Cauky, taky koupu ve velké vane, mám měkký polštář na kterém klecim a pohoda :) už je zvyklý, když ho zvedam, ještě ho nechám okapat a už si z toho děla srandu… ;) teď ho ještě nosím bez osusky na prebalovak, tam ji mám připravenou a zabalim ho do ni ;)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 18.09.18 22:19

To mas nejakou pidi vanicku ne? Moje 3,5 leta si v ty nasi obcas lezi a relxuje :lol: (mame jen sprchac) jinak bych polozila na molitanovou podlozku treba

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 18.09.18 22:21

A jinak osusku polozim na zem, zabalim a odnesu do pokojiclu na prebalovak

Luboš P
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 19.09.18 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že je to trošku stupidní dotaz,

Tak jsem si našel, co je to stupidita = hloupost, nedostatek inteligence, duševní omezenost.

Králičice okatá
Kecalka 400 příspěvků 19.09.18 12:57

Máme látkové lehátko to mi drží mimi nad vodou a malý pultík, který mám položený na pračce. Takže mimi jen vyndám z vany na pult s osuškou, lupnu pod nej plinku, zabalim a nesu na prebalovaci pult…

Janičička
Povídálka 27 příspěvků 30.10.18 15:24

Ahojky, mame vanicku ve vane a ohybame se, nejdriv jsme meli lehatko, ale mimi uz je moc velke, takze jen vanicka. Prebalovak si nosime na pradelni kos, ktery je stabilni. Ususime, obleceme a dame i perinku a pak vyrazime do vedlejsi mistnosti. Ale je fakt, ze narovnat hrbet je docela bolestive…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >