Miminko více kňourá u maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:01
Miminko vice koura u maminky

Ahoj potrebovala bych rady, jestli mate nekdo podobnou zkusenost. Mame 4,5 mesicniho kluka. Do ted to bylo stale jen usmevave, ubreptane miminko. No posledni tyden to stoji za pendrek. Ja doufam, ze za to muzou zuby - strasne slinta a kdyz mu dam prst do pusy tak ho zurive kouse. Uz tyden je stale uknourany, uvresteny, vubec nepovida a skoro se nesmeje. Co je ale horsi, pripada mi, ze u me je uknourany jeste vic, nez u manzela a ostatnich. Kdyz na nej delam blbinky nebo ho pusinkuju, tak bud nereaguje nebo knoura. Na manzela se pri tom smeje… strasne me to mrzi, predtim to bylo bozi, nabijelo me to energii, ted uz jsem trochu zoufala. Take se nam minuly tyden stalo to, ze jsem s nim jela z (cizi) svatby dom na koupani a byl asi uz pretazeny a strasne mi 15min, nez jsem dojela domu, brecel. Kdyz jsme prijeli domu, ja byla vynervena a do toho na me cuba, co byla zavrena pul dne, zacala skakat, stekat a ‚kousat‘ me do nohou. Tak jsem na ni v tom stresu zarvala a maly zacal brecet jeste vic. Strasne jsem si to vycitala, ze jsem mela vyrazit o chvili driv a ze jsem to neodhadla… mam pocit jako bych to tim pokazila, ze jsem ho musela nechat tak dlouho brecet. Nemuze se me ted treba bat? Jeste jak jsem zakricela? Je mi z toho smutno. Kojeni posledni dobou taky nic moc, furt se odtahuje a kouka co kde lita. Je to ted nejake narocne. Omlouvam se za roman, ale nevite co s tim? Nemeli jste podobne ‚obdobi‘? Porad doufam ze to je zubama…

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 15.09.18 20:13

Opravdu se neboj,i když jsi zakřičela, malý se tě určitě nebojí. Jsi jeho nejsilnější jistota a dá u tebe emoce víc najevo. Každé dítě je u maminky ufňukanější,než u ostatních. A vyrážet dřív že svatby jsi nemusela,nic si nevyčítej,nejsi jasnovidec. Náš malý prořval první půlrok svého života,protože neuměl usínat a spát. Doteď pláče při jakémkoli usínání. Jsme matky,ne stroje,mysli na to! :kytka:

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 15.09.18 20:28
@Anonymní píše:
Ahoj potrebovala bych rady, jestli mate nekdo podobnou zkusenost. Mame 4,5 mesicniho kluka. Do ted to bylo stale jen usmevave, ubreptane miminko. No posledni tyden to stoji za pendrek. Ja doufam, ze za to muzou zuby - strasne slinta a kdyz mu dam prst do pusy tak ho zurive kouse. Uz tyden je stale uknourany, uvresteny, vubec nepovida a skoro se nesmeje. Co je ale horsi, pripada mi, ze u me je uknourany jeste vic, nez u manzela a ostatnich. Kdyz na nej delam blbinky nebo ho pusinkuju, tak bud nereaguje nebo knoura. Na manzela se pri tom smeje… strasne me to mrzi, predtim to bylo bozi, nabijelo me to energii, ted uz jsem trochu zoufala. Take se nam minuly tyden stalo to, ze jsem s nim jela z (cizi) svatby dom na koupani a byl asi uz pretazeny a strasne mi 15min, nez jsem dojela domu, brecel. Kdyz jsme prijeli domu, ja byla vynervena a do toho na me cuba, co byla zavrena pul dne, zacala skakat, stekat a ‚kousat‘ me do nohou. Tak jsem na ni v tom stresu zarvala a maly zacal brecet jeste vic. Strasne jsem si to vycitala, ze jsem mela vyrazit o chvili driv a ze jsem to neodhadla… mam pocit jako bych to tim pokazila, ze jsem ho musela nechat tak dlouho brecet. Nemuze se me ted treba bat? Jeste jak jsem zakricela? Je mi z toho smutno. Kojeni posledni dobou taky nic moc, furt se odtahuje a kouka co kde lita. Je to ted nejake narocne. Omlouvam se za roman, ale nevite co s tim? Nemeli jste podobne ‚obdobi‘? Porad doufam ze to je zubama…

Vůbec si nic nevyčítej, má asi takové období, přejde to :kytka: Mám 7 měsíčího (bez pár dnů) a do 4 měsíců byl miminko za odměnu, potom řval každým dnem víc a víc a já nikdy nevěděla proč. Jak začal být víc aktivnější, tak mám pocit, že chce něco udělat, c mu ještě nejde a nervuje se. Taky jsem si myslela zuby, no a zub nikde :roll:
Malý od 5. měsíce začal trpět i na prdy, což jako miminko tak netrpěl. Pořád jsem lítala k dr a ona jen krčila rameny že kluci jsou takoví :)
U prvního syna jsem to měla opačně, prořval asi 3-4 měsíce nonstop, potom byl hodnější a hodnější, když se žačal trochu víc hýbat (on byl ale rychlý, v 6 m se už plazil). No a co tak vidím, vždycky to tak je - když je miminko hodné, potom je z něj vzteklounek a naopak. Může to být tisíc důvodů, určitě to není tím, žes křičela :mrgreen: :hug: To já někdy taky zakřičím na staršího a mladší začne plakat a za minutu je v pohodě :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:21

@Terez001 prdy uz mame snad uspesne za sebou. Nas je taky rychlik, v necelych 3m se zacal pretacet na bricho… a prijde mi, ze se hned zacne nudit a potrebuje menit cinnost. Lezet na zadech, na brichu, prochazet se, jezdit kocarem… pres den spi v kuse max pul hodiny. I kdyz ted s tim jak je protivny to zacal prodluzovat. Jen doufam, ze to neni trvaly stav a zas z nej bude vysmate mimco.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:23

@Aduš8 diky moc za podporu. Pripada mi, ze si s nim najednou nevim moc rady… hold budu muset hledat, cim ho utesit a znovu rozesmat :-)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 15.09.18 21:28
@Anonymní píše:
@Aduš8 diky moc za podporu. Pripada mi, ze si s nim najednou nevim moc rady… hold budu muset hledat, cim ho utesit a znovu rozesmat :-)

Taky jsem často vyčerpaná,hlavně psychicky. My odmala chodíme hodně mezi lidi,tam je malý nejspokojenější. Je to taková Kelišová,no. Jen přeji,aby se to u vás zlomilo a bylo líp!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:37

@Aduš8 my taky chodime, ale ted to spis vypada jak kdybychom ho tyrali. Bud jeci radosti - coz je fajn. A nebo jeci protivne, coz uz tak fajn neni. Kolikrat mam nutkani mu proste strcit dudlik aby byl potichu… ten by fungoval…ale ten mu davam jen na spani. Ted kdyz to tak ctu to vypada jak kdybych si jen stezovala :-( ale on je moc hodny, akorat kdyz to porovnam s tim jak to bylo predtim, tak je to proste horsi… :think: snad to prejde, dneska uz pujdu spat, jsen z toho nejaka psychicky vystavena :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >