Reklama

Jak vám spí 6,5 měsíční miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 185 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 15:06
Jak vam spi 6,5 miminka?

Prosim jak vam vase deti v tomto veku spi? Maly se mi budi v noci po trech hodinach a pres den vzdy tak 2 hodiny spi a dve je vzhuru je to normalni? Prijde mi to moc…Nemuze byt nemocny? nebo dohani tu noc? :roll:

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 13.09.18 15:14

@Emma9697

Podle mě, jestli spí přes den po 2 h, tak to bude dtím. Mám miminko téměř 7 měsíců a v noci spí od 19 hod do 6.30, přes den spí dopoledne hodinu, odpoledne 2,5 h. Ale je spavec od malinka. Občas v noci knourá, asi zoubky, ale není to tak časté. Zkus ho přes den nějak zabavit, aby méně spal. Nám pomáhá jít ven, pač nesnáší kočár :mrgreen: Takže v něm nikdy neusne. Já se vyvětrám a on nespí, pak jde třeba spát dřív.

Příspěvek upraven 13.09.18 v 15:16

Raju
Stálice 74 příspěvků 13.09.18 15:16

Úplně normální :-) Moje spalo přes den 3 - 4× po 15 - 20 min. Každé dítě je jiné, záleží jaký je to spáč.

Limi123
Závislačka 3046 příspěvků 13.09.18 15:21

Normalni, nektere dny mi spi pres den take takto, spis uz mene, dopo hodinku az dve, v poledne hodinku, odpo hodinku. V noci se budi jak kdy, posledni dva dny asi po dvaceti minutach a je to na bednu, ale ma trochu rymu. Dyl, nez 3h v kuse mi v noci urcite nespi

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 13.09.18 15:23

Syn mi spaval jako vase miminko. Dyl jak dve hodiny nevydrzel, v noci tak po tech 3h. Dcerka ta zase nechce spat pres den, vecer usina pozde a v noci se taky budi po 3h. Kazde dite je jine. :-)

Uživatel je onlinewinter.gift
Stálice 51 příspěvků 13.09.18 16:34

Mám holčičku taky 6,5 měsíců, dopoledne spí většinou hodku, odpoledne hodku a v noci se taky budí po cca 3h, když je dobře, vydrží 4h

marthule
Povídálka 15 příspěvků 18.09.18 07:54

Dcera spí dopoledne 2h. někdy i 2,5h. a odpoledne tak 1h. V noci se budí jednou na jídlo a třeba dvakrát nebo třikrát k ní vstávám, protože chce otočit na záda. Na bříško se otáčí, ale zpátky už to nejde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama