Reklama

Léčba astmatu, chrčení, bublání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Piskotici
Kecalka 293 příspěvků 12.09.18 21:07
Léčba astmatu, chrčení, bublání

Ahoj,
Můj syn má problém s dýcháním. v měsíci měl zápal plic a od od narození ti v něm prakticky Bubla…po různých vyšetřeních udělali závěr že to je astma, nasadili od půl roku ecobec s ventolinem, ale bylo to málo, tak teď má seretide a ventolin. stejne ti v něm ale většinou odpoledne začne bublat, chrcet, nijak hovoří zatím neomezuje, ale nemáte s tím někdo zkušenosti? Teď jsem s ním byla týden u moře a neměl problém, ani jsem nemusela ty kortikoidy dávat a po příjezdu zase začal hrozně chrcet, tak jsem zase nasadila inhalování a je to lepší, ale neztratí se to.jiny příznaky jako kašel, či rýmu nemá. ted mu je 14 měsíců, nemáte rádi co s tím? Děkuji všem za rady :think:

Reklama

Reakce:

anahry
Kecalka 356 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 21:44

Má to jen doma nebo i venku?

Piskotici
Kecalka 293 příspěvků 13.09.18 19:26
@anahry píše:
Má to jen doma nebo i venku?

Doma i venku

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >