Léčba astmatu, chrčení, bublání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Piskotici
Kecalka 293 příspěvků 12.09.18 21:07
Léčba astmatu, chrčení, bublání

Ahoj,
Můj syn má problém s dýcháním. v měsíci měl zápal plic a od od narození ti v něm prakticky Bubla…po různých vyšetřeních udělali závěr že to je astma, nasadili od půl roku ecobec s ventolinem, ale bylo to málo, tak teď má seretide a ventolin. stejne ti v něm ale většinou odpoledne začne bublat, chrcet, nijak hovoří zatím neomezuje, ale nemáte s tím někdo zkušenosti? Teď jsem s ním byla týden u moře a neměl problém, ani jsem nemusela ty kortikoidy dávat a po příjezdu zase začal hrozně chrcet, tak jsem zase nasadila inhalování a je to lepší, ale neztratí se to.jiny příznaky jako kašel, či rýmu nemá. ted mu je 14 měsíců, nemáte rádi co s tím? Děkuji všem za rady :think:

Reakce:
anahry
Kecalka 364 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 21:44

Má to jen doma nebo i venku?

Piskotici
Kecalka 293 příspěvků 13.09.18 19:26
@anahry píše:
Má to jen doma nebo i venku?

Doma i venku

Bufanda
Kecalka 445 příspěvků 25.11.18 19:30

Kolik mu je? Chodite k alergovi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >