Spánek 10 mesíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:00
Spanek 10 mesicni dite

Ahoj holky,
Jdu prosit o vase zkusenosti…maly vstava cca v 6:30,znovu usina kolem 10:00 kdy spi max hodku, potom si odpoledne kolem druhe da pul hodiny s jde spat vecer mezi 19-20. Od mala spi malo, v noci se budi nescetnekrat na dudlik ci pohlazeni. Byla jsem zvykla, ale ted jsem znovu tehotna a jsem hrozne unavena…moje otazka zni, zda jste to take meli takhle podobne a kdy potom nastal jeden denni spanek? A jestli, kdyz ten jeden denni spanek nastal, zacali spat v kuse dele, treba ty 2-3 hodiny? Zkousela jse ho dat spat jen jednou, ale stejne spi max hodku, takze je pak chudak protivny. Dekuji a snad najdu povzbuzujici informaci :mrgreen:

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 10 měsíců: Svět je jedna velká herna

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 12.09.18 13:10

Ahoj, mame 9mesicni a mame to uplne stejne jak popisujes ty,i tu dobu pres den kdy si zdrimne i v noci jak se budi, ja dav jesze v noci mliko bez nej znovu neusne :roll: nekdy ale odpoledne po obede nespi, a spi az vecer po koupani mezi 7-8hodinou.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 12.09.18 13:13

Dceři bude 10m za pár dní..Spí teda od mala krásně. Ráno vstane tak kolem 7 na mléko, pak usne ještě do 9 cca. Další spánek mám po obědě kolem 13, to spí tak půl hodiny až hodinu. A pak až večer mezi 19-20. Celou noc bez probuzení. Asi od 6m má jen jeden spánek přes den. :mavam:

elinka90
Závislačka 2522 příspěvků 12.09.18 13:14

dcera to takhle měla do jednoho roku, potom jsem jí už nechala jeden spánek a postupně si ho začala prodlužovat. Někdy spí 1,5 hod někdy 3 hodky. Přes den spí dlouho pokud s ní spí manžel nebo já. Myslím, že to lepší moc nebude. I teď se mi dcera v noci vzbudí na pití nebo na nočník. Musíš vydržet

mikes89
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.09.18 13:16

@Renca8 bylo mi jasne,ze v tom nejsem sama…kdyz nekde ctu,jak stejne stara ditka spinkaji…ja jsem samozrejme stastna,ze je zdravy,ale hrozne bych si potrebovala odpocnout! Nocni mliko jsme jeste pred cca 3 tydny meli take,tri flasky.prvni okolo23-24,pak kolem druhe a kolem pate. Podarilo se mi zrusit prvni dve formou stale ridsiho mleka,musim rict,ze me prekvapilo,ze to slo celkem rychle,ikdyz prvni dve tri noci byly zle. Ted nedavam driv nez ve 3:00. Slibovala jsem si od toho,ze se nebude tak moc budit,to se ale nestalo. Ale jsem rada,ze jsme to zrusili,jiste to neni moc ku prospechu tolik mlika v noci…tak posilam pozdtav a hodne sily a hlavne,at nam teda zacnou poradne spat :lol: :hug:

Jo a rusim anonym ani jsem nepostrehla,ze jsem ho tam dala,neni duvod.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 12.09.18 13:19

Anonymni akorat te to nastve tady cist jak nekterym dite spi krasne..ja si myslim ze je to hodne tim v jake vyvojove fazi dite je. Treba nase ma 9mesicu, lozi po ctyrech, ma 8zubu, sedi, stoupa k nabytku a obchazi ho. Za chvili bude chodit. No a moje kamoska ma stejne stare dite jak my a to se teprve otaci a je pres den vice spave a i rano jeste usne po mliku. To nase mala uz stoji rano v postylce
@Celeste97 jak je na tom ve vyvoji momentalne tvoje miminko? Ze si tak rado pospi?
Podle me cim vic toho dite umi, tim mene spi. A je jedno v jakem je mesici, nektere lozi driv nektere pozdeji, rozumis

mikes89
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.09.18 13:22

@Renca8 maly taky uz obchazi,leze a sedi od 8 mesicu. Myslela jsem,ze se tim vic unavi a bude vic spat :mrgreen:

mikes89
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.09.18 13:23

@Renca8 jo a zubu mame taky osm,mame ty ditka nejaky stejny :mrgreen:

mikes89
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.09.18 13:24

@elinka90 takze to trvalo nekolik dni,nez si ten odpoledni spanek prodlouzila?ja to prave zkousela dva dny,tak to bylo asi malo…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 12.09.18 13:26

@Renca8 řekla bych v normě :nevim: zatím nesedí, ale stoupá si u nábytku, leze po čtyřech. V podstatě je celý den v pohybu :D

elinka90
Závislačka 2522 příspěvků 12.09.18 13:31

@mikes89 ano trvalo to postupně. Dcera měla vždycky svou 45 minutovku. Jak kdyby měla v hlavě hodiny. A ta se pak postupně začala prodlužovat. Teď občas se po 45 minutách vzbudí a já si k ní jdu lehnout a ještě spí.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 12.09.18 13:32

Jeden spánek u nás začal po roce, ale byla to tak hodinka, víc ne. Teď ve dvou letech spí dítě hodinu a půl, klidně dvě.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 12.09.18 13:43

@mikes89 diky za typ jak zrusit nocni mleko,nsidit to ridsim mlekem. Zatim to v noci nejak vzdycky vydrzim ze musim vstat, ale je to otravny…kolikrat ji dam jen dudel nebo caj a spi. Ale kolikrat bez mlika znovu neusne. Nebo dam caj usne na 5 minut to taky zaberu a za chvilinku je vzhuru, chce mliko. S tim mlikem to mame taky tak v ty hodiny. Zatim ji to odbourat nechci, zase si rikam ze vyzaduje co potrebuje. Ale pak to zkusim jak ty

Renca8
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 12.09.18 13:49

@mikes89 jo mame je nejak stejne :-D to je super ze to taky neprozivam sama :lol: beztak si to upravi sami to spani s tim asi nic moc nenadelame :nevim: ty jo ale nedokazu si predstavit byt ted tehotna..jakoze druhe chceme urcite ale mezi 2-3rokem male. Potrebujes ted vice spat to je jasne. Zkus si treba pres odpoledne domluvit.babicky na pravidelne prochazky s kocarkem ze by sis pravidelne kazdy odpoledne zdrimla. Nebo aspon jak by to slo

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 14:45

Zakladatelko, my to měli taky tak, jeden spánek po obědě jsem zavedla kolem 13 měsíců, začínala tak hodinou a postupně si to prodluzovala, dnes v 18 m spí 2 až 3 hodiny. V noci stále se budí 2× až 3×,kdyz ji nic nebolí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >