Reklama

Co umí vaše 7 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 13.09.18 10:19
Co umí vase 7 měsíční miminko?

Zajímalo by mne, co umí/děla Vaše 7 měsíční miminko. Jestli něco mluvi, sedi samo, plazi se atd? Naše zatím se přetaci ze zad na bříško a nerika nic, jen pisti :lol: tak nevím, jestli je leniva nebo to tak mají i Vaše deti

Reklama

Reakce:

1mila2
Kecalka 315 příspěvků 13.09.18 10:34

Kazde to ma jinak. Syn sedel v 6ti mesicich, dcera si sedla az v 7mi. Oba si v 7mi mesicich stoupli kde to slo. Syn se jen plazil (nelezl poradne nikdy) a dcera zas lezla uz v pul roce jako drak. Dcera pisti a furt zvatla bleble gagaga brmbrmbrm..... syn byl asi nemej, tohle si u nej nevybavuju. Hlavne se tim nestresuj, kazdy mimco dela neco :kytka:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 13.09.18 10:46

Moje šestiměsíční si seda, ale ještě to není dokonalý. Trochu leze. Ale většinu dne jen leží, ji, brečí nebo spi :mrgreen:.

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 13.09.18 10:50
@winter.gift píše:
Zajímalo by mne, co umí/děla Vaše 7 měsíční miminko. Jestli něco mluvi, sedi samo, plazi se atd? Naše zatím se přetaci ze zad na bříško a nerika nic, jen pisti :lol: tak nevím, jestli je leniva nebo to tak mají i Vaše deti

Máme to úplně stejně :D Piští, křičí,jinak nic a až v 6 m se začal přetáčet na bříško. Jinak má teda 6,5 měsíce, ale plazit- ani náznak. Sy se v tomto věku už plazil přes celou místnost :think:

Svetluska.Lulu
Kecalka 272 příspěvků 13.09.18 11:02

Pištěla a křičela hodně :mrgreen: i když si v 6-ti měsících sedla a v 7-mi obcházela nábytek :nevim: lézt se naučila až později

Jinak mám teorii, že potřebuje ruch a lidi kolem sebe, a s maminkou samotnou je to někdy nuda. Asi to bude i tím, že každý jeden víkend jsme u babičky, a to je hnedka brácha nebo švagrová, naše tety i sestřenky… :mrgreen: prostě malá je pečená vařená :mrgreen:

andrejika
Povídálka 36 příspěvků 13.09.18 11:08

Náš malý má 7 a půl měsíce, přetáčí se na bříško a zpátky, začal pérovat na kolínkách, když je na bříšku, nadzvedne se na dlaních. Nežvatlá nic, spíš to vypadá jako houkání, různé tóny broukání atd

hanzy
Echt Kelišová 8349 příspěvků 13.09.18 11:11

Moje mala 7,5m se pred 2 dny konecne sama pretocila ze zad na bricho. Jinak dela „kliky“. Ba brise se zvedne na rukach a na natazenych nohach oprena o narty. Jeste moc nepochopila,ze lepsi by mela podsunout pokrcenou nohu :-)) na brise rotuje a couva..

Hadumi
Extra třída :D 13394 příspěvků 13.09.18 11:26

Dcera v 7 m. ležela jako placka, syn začínal obcházet nábytek …

dupejj00
Kecalka 156 příspěvků 13.09.18 12:01

6,5 mesice vali sudy a dostane se tak,kam chce.toci se kolem sve osy jak na brichu,tak i na zadech.zveda zadek z podlozky a dela takovy ten sikmy sed.vydava ruzne zvuky,zvatlanim bychc to asi jeste nenazvala

Maky06
Kecalka 127 příspěvků 13.09.18 14:38

Ahoj :kytka:
Sedi od pěti měsíců, leze od šesti. A už týden chodi kolem všeho čeho se drží. Nenudim se :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >