Reklama

Čím přikrýt dítě?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:31
Čím přikrýt dítě ?

Ahoj holky, možná se Vám bude zdát otázka hloupá, ale po dnešku nad tím přemýšlím. Mam skoro 2mesiční miminko, od narození spala v zavinovačce, ale ta už ji začíná byt malá, a tak ji poslední dny přes zavinovačku přehazuju dečku, dnes jsem přišla do ložnice, ze jdu spát a zkontrolovat malou a ona měla tu dečku přes celou hlavu (četla jsem, ze dítě si nechtěně hodí přikrývku na hlavu a pal ji neumí dát zpět), proto přemýšlím čím ji přikrýt? A co v zimě? Diky za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 17.09.18 22:35

Spací pytel, tenčí letní, když je teplo. Zateplený s výplní, když je zima ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 17.09.18 22:35

Kup jí spací pytel. Nebo zavazovací zavinovačku, ale i z té se časem bude umět dostat. Mně se opravdu osvědčil ten pytel, měla jsem dva a střídala. 2 měsíční mimino bych ničím nepřikrývala, s tím jsem začala až v době, kdy se už nevešli do těch spacích pytlů, čili někdy po půl roce.

Janik123
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 17.09.18 22:37

Ahoj, malou jsme od narození zavinovali do téhle zavinovačky - https://www.detskyraj.cz/…b-wrap-small. Pak jsme měli i větší pro děti od 6 měsíců (od 6-10 kg). Osvědčily se nám, ještě je mám doma. :palec:

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:38

@IvaX @chaela je vidíte, na to jsem uplne zapomněla a myslím, ze tu někde nějaký mam, děkuji

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:39

@Janik123 tak to by nám neprošlo, potřebuje mít volně ruce, jinak je zle

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 17.09.18 22:43

Ja davala pres zavinovacku i spaci pytel jeste normalne perinku. Prikryvala jsem tak do pasu :think:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 17.09.18 22:45

@JaninaMam prodavaji se spaci pytle bez rukavu. Maji ruzne, na zimu i na leto. My jsme taky pouzivali. Je ale dobry koupit takovy aby jsi ho v noci pri prebalovani nemusela vyslikat pres hlavu. Aby mel.na boku zip, jenom vytahnes nozky a prcku prebalis a je to

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:46

@hapolda no ja tu dečku dala přes zavinovačku, tak do poloviny těla, ještě jsem ji do toho zabalila, že ta deka byla zahrnuta pod zavinovačku a stejně jsem přišla a vylekala se, jak to dala nahoru

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:48

@Renca8 děkuji za radu ;)

A mate nějaké osvědčené spací pytle na zimu? Bojím se aby ji nebyla zima :D můžou byt klidně přímo značky

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 17.09.18 22:52

Preferuju pytle, presne to same jsem zazila s malou nedavno :roll: u prvni dcerky jsem pouzivala do 2 a pul let, nehlede na to ze nas zachranil pri laryngitidach… Ted s maldsi dcerkou jsem na teple dny koupila z lidlu ciste bavlneni a je uzasny, latka moc prijemna. Jinak maji take v kiku docela vyber pytliku. Pak na zimu koupim uz s polyesterem. :pankac: jo jeste, kvaliznejsi pytle maji oznaceni tog tim je znacena teplota daneho pytliku a v jake pokojove teplote se vyuziva. :-)

Příspěvek upraven 17.09.18 v 22:54

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 17.09.18 22:53

Já jsem mela stejně pytle na léto i zimu, jen jsem pod to víc nebo min oblikala.

Russet
Extra třída :D 10936 příspěvků 17.09.18 22:57
@JaninaMam píše:
@Renca8 děkuji za radu ;)A mate nějaké osvědčené spací pytle na zimu? Bojím se aby ji nebyla zima :D můžou byt klidně přímo značky

A kolik stupňů máte v ložnici v zimě?

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:58

@Barunkaska
Děkuji za radu, přesně to jsem potřebovala vědět jak vybrat správně teplý, tak kouknu po těch co to mají napsáno na sobě :hug:

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 17.09.18 22:59

@Russet Joo tak to nevím :D nikdy jsem neměla potrebu to nějak zjišťovat nebo hlídat, když jsem neměla malou, ale ja vždy spala radši v chládku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >