Reklama

Jsou na fotografii petechie?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bla bla
Stálice 55 příspěvků 16.09.18 19:25
Podlitinky, petechie?

Zdravim maminky. Prosim, poraďte. Jsou na fotce petechie? Dnes jsem si vsimla takovych tmavsich skvrnek-podlitinek, flicku, jakoby mirne pod kuzi…Uvazovala jsem, jestli jsem ji nejak silne nedrzela a neodrela treba o zip bundy, ale to se mi nezda…Dekuji moc za rady

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 20:46

Šla bych hned v pondělí k doktorovi na krevní testy. Nemusí to nic být, ale já jsem třeba strašpytel a radši bych zašla

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 16.09.18 20:46

Dle fotek to opravdu nejde poznat,dle me malo kvalitni. Pokud to ale jsou opravdu petechie a vy si nejste vedoma zadne mozne priciny jako napr ten uraz nebo otlak,naklusala bych ihned k lekari.

Chikii
Povídálka 20 příspěvků 17.09.18 08:40

Hlavně zkusit sklenickovy test na vyloučeni meningokoka. https://zdravi.euro.cz/…-sklo-142783

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:36

Jak jste dopadly? @bla bla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >