Dočasné bydlení s ex

10
11.3.21 14:27

Bydleni s ex

Ahoj holky,
Chtěla bych se s Vámi poradit, nebo spíš zeptat zda máte nějaká stimo zkušenost ;)
Po 7mi letech se semnou přítel rozešel stím, že si našel jinou. (Každopádně se semnou během vztahu rozešel uz x krát, je to člověk který vubec nekomunikuje, až se to v něm nahromadi rozejde se).. řekla jsem si dost, sbalila si věci a odešla bydlet k mámě. Jsme na sebe dost zvyklý celých 7 let jsme žily spolu, uz od mých 17ti. Jakmile jsme se sesli po rozchodu, rekl ze žádnou jinou nema, rekl to jen pro to abych ho neprosila a nenavracela vztah zpátky. Nechali jsme to otevřené ze si dáme pauzu a uvidi se. Nakonec se rozhodl ze dal pokračovat nechce a ja souhlasila. Nabídl mi ze pokud chci muzu se vrátit zpět do bytu než si nešetřim penizky na svuj pronajem. Jsem hodně zvykla na svůj klid a soukromí tudíž mi to u mámy nevyhovuje ani me ani ji. Myslíte, že je dobrý nápad se vracet zpátky? I když jen na 2 mesice? Bojim ze se me to znici psychicky ještě vic, kor kdyz uvidim ze ma treba jinou.. stále ho mam ráda a je to pro me stále dost citlive.. nevim jestli moje soukromí stoji za to ze budu tady treba psychicky trpět. A bojim se ze by me to stahovalo se k němu vratit zpátky. Mam ho rada a určitě miluji, ale ve vztahu jsem šťastná nebyla, takže bych nerada abych se nechala zase tím stáhnout.. jsme na sobe HODNE zavisly…
Moc děkuji za názory :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
11.3.21 14:40

Ne není to dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
11.3.21 14:45

Taky bych do toho nesla😔 nikdy to nepřinese nic dobreho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
11.3.21 15:08

Určitě ne! U rodičů si taky nějaké penízky nasetris ne? Ty dva měsíce bych vydržela u vašich a pak bych si šla po svých

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
11.3.21 15:08

Ani nahodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
11.3.21 15:17

Jestli ti přijde schůdnější žít dva měsíce s ex než dva měsíce s mámou, měla bys v první řadě máknout na svém vztahu s mámou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
11.3.21 15:35

Taky se přikláním k názoru, že bych to nedělala. Pravděpodobně byste to zase slepili nebo alespoň ty by ses o to pokoušela. A dopadlo by to opět stejně, možná i hůř, protože by se vám taky mezitím mohlo povest mít dítě a to se pak asi odchází mnohem hůř. Jak píše @MrsNorris, zamakej na vztahu s rodiči a stehuj se od nich už rovnou do svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
11.3.21 15:41

Nevím proč ztracis čas s tímhle klukem.Dej si chvíli nebo delsi pauzu a připrav si život na nové otevřené dveře. Takhle by ses pořád vracela k něčemu co opravdu nemá smysl.Kdo ví, třeba až oba dospějete se k sobě v budoucnu vrátíte. Ted to rozhodně nevypadá na to abyste spolu dal byly, natož sdíleli bydlení. Vim o čem mluvím. Vlastni zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
11.3.21 15:51

Očekává za to bezplatný sex..je ti to jasné? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
11.3.21 16:11

Penízky si pěkně vydělej sama, aspoň budeš mít motivaci rychleji vypadnout od mámy.
K němu se nevracej, bude očekávat standardní servis (je otázka, jestli se sexem nebo bez sexu). A Ty si zkus představit, že tam budeš bydlet a on si tam přivede svůj nový objev… do toho bych fakt nešla ani zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
11.3.21 16:21

Moje zkušenost dvou měsíců takového bydlení s existuje ti to opravdu nedoporučuje. Bylo to trápení pro obě strany, ani spolu, ani bez sebe, bylo to jiné, dělá ti to zmatek v hlavě, jen si budeš prodlužovat trápení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
11.3.21 16:50

Máte pravdu, a upřímně to tez tak cítím, že by to nedělalo dobrotu. Penizky si vydelavam sama, stačí mi jen nasetrit, ale to půjde rychle. No ted uz teda ex rikal ze by mu stačily 2000 pripsivat na nájem. Ale za ty nervy mi to fakt asi nestojí. Každopádně byl to zároveň pro me i kamarád takže nevím jak dokážu uplne omezit kontakt 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 17:56

Určitě jdi pryč, pokud ti to u mámy nevoní a nějak narušuje tvé „soukromí“ tak si najdi share s přáteli. Nebo svůj byt. Zůstat s ex je toxický a budou z toho jen problémy. Pravděpodobně se k sobě vrátíte a bude to pořád dokola to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat