Bydlení s Fajnnájem

Anonymní
28.5.20 19:18

Bydlení s Fajnnájem

Dobrý den maminky, prosím máte některá zkušenost s firmou Fajnnájem? Oni za vás koupí Dům a vy jim ho splácíte formou nájmu. Zdá se mi to strašně jednoduché tak nevím jestli se tomu dá věřit. Za jakoukoli zkušenost budu ráda. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2146
28.5.20 19:46

Zkusenost nemam. Je to neco jako leasing na auto? Bude to pro lidi, co nedosahnou na hypo a vtip bude asi v tom, ze jelikoz ten dum nebude tvuj, dokud ho cely nesplatis, bude snadne, abys nesplnila podminky a tvuj nebyl nikdy. A mela bych i strach, pokud by firma zkrachovala, ze to dopadne stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1870
28.5.20 19:51

Po zadání „Fajnnájem“ do googlu vyskočí tři výsledky.
První je jejich webová stránka, druhé dva jsou odkazy na tuhle diskuzi.

To takhle začínáte nebo co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 20:05

@MrsNorris nechápu Vaši otázku, já se pouze zeptala jestli s nimi má někdo zkušenost. Vyskočilo to na mě včera na FB a jelikož nedosáhneme na hypo, byla by to pro nás možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
253
28.5.20 20:23

Tak je to jednoduché. Oni mají nemovitost vy jste tam ve vysokém nájmu (nájem+teoretická splátka za nemovitost kterou vám za 20 let přepíšou) Takže oni neriskují vůbec nic. Když nebudete platit tak vás vyhodí a nemovitost i to co jste zaplatila jim zůstane. No a pokud se vám nějakým zázrakem podaří platit 20 let bez problémů tak na vás i tak vydělají hned 2× protože jste jim zaplatila hypotéku i s úroky a zároveň platila nájem za bydlení ve „své“ nemovitosti. Tomu říkám panečku kšeft :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
28.5.20 21:30

@Nechaputo vid, to nevymyslel blbec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15007
30.5.20 19:30

Jj, je to taková lichva pro ty, kteří nedosáhnou na hypo.
Ale od toho, co to vymyslel, mega chytré. Dostane mega předplaceno v každém případě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.6.20 20:41

Já zkušenost mám. Využila jsem, ale jenom proto, že mi hypotéku nedají. Pokud máte možnost hypotéky, tak jdete raději do banky. Je to drahé o tom žádná, na druhou stranu pokud si spočítám kolik jsem zaplatila na nájmu za 3 roky a nemám nic…tomu říkám lichva :zed: stejně u hypotéky třeba v Praze přeplatíte několik milionů…Takhle alespoň vím, že musím řádně platit, ale bude to moje. No a kdyby se něco posralo, tak hold život půjde dál, splátku mám skoro stejnou jak nájem tak co…Bohužel je to pro lidi, kteří hypotéku nedostanou, ale stále lepší jak nájem u soukromníka, který Vás vyhodí pokud do bytu bude chtít nastěhovat jeho maminku…Pokud chcete nějaké konkrétní info napište mi do soukromé zprávy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 10:13

Dobrý den chtěla bych se zeptat na vaši zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4908
25.6.20 17:03
@Šmoulinka 123 píše:
@Lenka0934

Pise, ze ji mas napsat soukromou zpravu. To se dela tak, ze kliknes na jeji jmeno, pak das zaslat SZ. No a tam ji napises dotaz co konkretne te zajima.

Je jasne, ze detaily ti nebude psat verejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama