Služba domovního asistenta Residomo

Anonymní
28.5.20 11:07

Služba domovního asistenta Residomo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli znáte někdo službu domovního asistenta? Máme jej mít nově v placených službách v nájemním bytě od Residoma. Jen nás o tom informovali při podpisu prodloužení smlouvy s tím, že další se dozvíme v evidenčním listu. Nejdříve jsem si myslela, že se bude služba platit jen, když ji budeme využívat, ale vypadá to, že to bude pravidelná měsíční platba + využití služby hodinově. Má s tím někdo zkušenost? Kolik se platí měsíčně? Podle mě to není úplně v pořádku. Když to nepodepíšete, máte smůlu, a když jo, platíte nějakou službu navíc, kterou nepotřebujete.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1477
28.5.20 11:48

Residomo se mění na Heimstaden https://www.heimstaden.cz/cz/home
Jinak by mělo být ve smlouvě jasně dané, za co kolik platíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
28.5.20 12:50

Zkušenost nemám. To je tedy pěkný nefér! Zase si někdo mamasti kapsu. Co s tím neporadím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 14:31
@FraDeu píše:

Ano, vím, že je koupila švédská firma, napsala jsem původní název, že je to více známé. Je to zřejmě jejich novinka. V původní smlouvě nic takového nebylo. Měli jsme se stěhovat, ale kvůli koronaviru z toho sešlo, tak jsme podepsali prodloužení, aby se zrušila výpověď z bytu. Měla jsem se stěhovat kvůli práce, tak jsme končili nájem o 2 měsíce dříve. V tom prodloužení bylo o té službě jen, že se bude platit, prvně to vypadalo, že podle toho, jak a jestli bude využita, ale potom psali něco, jakože první platba bude od nějakého data atd a vypadalo to na paušální platbu. Přesně nevím, už jsem to poslala podepsané a bohužel si to nenaskenovala. Až mi to pošlou podepsané zpět, tak se na to podívám. Přesné údaje nám pošlou až s novým evidenčním listem, tam to bude oznámeno všem nájemníkům, to se bude jako každý rok o něco zvyšovat nájem, tak to tam připočtou. V domě o tom ještě nikdo nic neví. No, podepsat jsem to musela, jinak bychom se museli vystěhovat. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
32690
28.5.20 17:30
@FraDeu píše:

Pochybuju, že někdo ten nový název bude používat. To se nedá ani vyslovit. Stejně hromada lidí ještě bydlí v RPG :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.1.21 20:25

Bydleni heimstaden residomo

Dobrý den bydlí tady někdo u tohoto pronajímatele déle než 3 roky? Slyšela jsem že se stanoví nájem napr 8 000tis a po roce ho při nové smlouvě klidně navisi a za pár let je z 8000 10000. Je to pravda? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat