Novostavba bytový dum -drevostavba

4
28.5.20 17:40

Novostavba bytový dum -drevostavba

Dobrý den, uvažuji o koupi bytu v novostavbe bytového domu, kdy jde o montovanou stavbu - dřevostavbu z fermacellových panelů. Sli byste do takového bytu? Uprimne se děsím z toho co clovek čte o novostavbách… Nemáte nekdo zkusenost s developerem Oxes, který dum staví? Nemohu nikde najit žádné recenze… Jedna se o dum ve Zbuchu u Plzne. Stejna firma zde jiz podobne domy postavila a taktéž staví radove domy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31460
28.5.20 18:15
@Breakthru píše:
Dobrý den, uvažuji o koupi bytu v novostavbe bytového domu, kdy jde o montovanou stavbu - dřevostavbu z fermacellových panelů. Sli byste do takového bytu? Uprimne se děsím z toho co clovek čte o novostavbách… Nemáte nekdo zkusenost s developerem Oxes, který dum staví? Nemohu nikde najit žádné recenze… Jedna se o dum ve Zbuchu u Plzne. Stejna firma zde jiz podobne domy postavila a taktéž staví radove domy…

Podívej se na jiné stavby co staví, nastuduj si něco k té technologii, poptej se na stavebních forech na podrobnosti k tomu developerovi a uvidíš no. Pokud to už stojí, je ideální si vzít klidně i na prohlídku někoho odborného s sebou a podívat se jak to vypadá, případně pokud mají třeba rozdělanou další etapu, tak úplně ideálně zkusit nakouknout i tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
28.5.20 18:22

Já tuto firmu nedoporučuji, šílený jednání. Ale teda nebyla to Plzeň, tak třeba tam budou mít lepší lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
28.5.20 18:30

@Breakthru nekoupila bych takovou stavbu. Kor byt v tom.. To už raději dům..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.5.20 08:07

@Nimie Diky za reakci! Dum uz stoji, kolaudace ma byt v 7/2020. Rozdelane uz maji pak jedine ty domky. Vzhledem k tomu, ze ja tomu prd rozumim, tak urcite by byl vhodny odborník s sebou jak rikas, protoze ja toho moc nevykoukam:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.5.20 08:12

@lusy.lus Diky za reakci! A bydlite ve stavbě od nich? Asi ne, že dle jejich jednání. Klidne muzes specifikovat o co pripadne slo. Je mi prave dost divny, ze uz toho par postavili a nikde jsem žádné recenze v podstate nenasla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.5.20 08:21

@martina.se Diky za reakci! Take bych rada domek, stačil by mi maly, ale obavám se, ze na to nestačí me finance, protoze potřebuji jeste pozemek. A taky bych to musela zadat zrejme nějaké firmě, protoze se do toho nevyznam a nemam ani žádné kamarady, zname co by mohli nejak pomoct. Nemela bych problem na stavbě pomoct, kdyz mi nekdo rekne co delat atd, takové prace se nebojim, ale opravdu ja bych si to treba svépomocí nebyla schopna postavit/opravit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat