Bydlení v Milovicích u Prahy

3.4.20 07:47

Bydlení v Milovicích u Prahy

Mám dvě malé děti, jak je to s doktory? Četla jsem, že by se.mela stavět nemocnic, ale zřejmě je to na delší období. A co např. hřiště pro děti, školky??? A také mě dost zajímá jak je to s drogami v Milovicích… Dost jsem četla, že je to ještě horší jak v Praze… :(
Moc děkuji za odpovědi všem!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.20 08:25
@PetraVotypkova píše:
Mám dvě malé děti, jak je to s doktory? Četla jsem, že by se.mela stavět nemocnic, ale zřejmě je to na delší období. A co např. hřiště pro děti, školky??? A také mě dost zajímá jak je to s drogami v Milovicích… Dost jsem četla, že je to ještě horší jak v Praze… :(

V Milovicích neziju, ale mám tam prarodiče kteří v Milovicích meli všechno včetně doktoru.
Ale chtěla jsem spis reagovat na ty školky, myslim, že míst pro děti ve skolce tam je dost, chodily tam obě děti mojí segry a to nebyly spadovy, neměli problém s přijetím, skolek je tam celkem dost a ikdyz byly po zápisu hooodne pod čarou, tak stejně se půlka míst nakonec uvolnila a přijali je, protože spousta lidi si dali přihlášku do víc skolek.
A k těm drogám, no zrovna v te školce kam chodilo segry dítě našli za plotem injekční stříkačku :roll:
Ale taky ma znamou, ktera tam bydli v bytě uz hooodne let, a koupili tam i pozemek a staví dům, jinam jit nechtěli, tak to tam asi k žití nebude až tak špatný

• Nahlásit
  • Citovat
6724
3.4.20 09:32

@PetraVotypkova Nebude to nemocnice, ale poliklinika se základní (bezhospitační / jednodenní) chirurgií. Nebude se stavět, ale už se staví a otevře se pravděpodobně ještě letos. Bude to na velikost města výborné zařízení (vč. doplňujících služeb).
Co se drog týká, tak je pravda, že je to problém nad průměrem, ale podle mého je to dáno hlavně tím, že je to nejmladší město v zemi (populací) a tedy je tam nejvíce zastoupena skupina osob, které obecně jsou největšími uživateli drog.
Co se města jako takového týká, přeje mi, že samospráva dělá co může, aby se podmínky pro život stále zlepšovaly. Nicméně ta část po husácích je prostě sídliště bez historie, což má svá specifika… Příroda kolem hezká, výlety také. Hitparáda to není, třeba v Litoměřicích bych žil mnohem radši, ale chápu, že kvůli cenám bydlení tam lidé žít jdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
3.4.20 09:37
@PetraVotypkova píše:

Doktoři, hřiště a školky se dají snadno zjistit na internetě. S drogama to bude horší než v Praze naprosto všude, ale to by neměl být zásadní problém. Pokud nebereš něco extra, tak takový ten základ (tráva, perník, ext, hodně nařezanej koks) se dá dneska sehnat v každé vesnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama