Bydlení v Uhříněvsi

Anonymní
28.9.19 14:54

Bydleni v Uhrinevsi

Ahojky devcata, jste tu nektera z Uhrinevsi? Uvazujeme o bytu tam, chci se zeptat, jak jste spokojene. Zajima me i dojizdeni.Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2415
28.9.19 18:51
@Anonymní píše:
Ahojky devcata, jste tu nektera z Uhrinevsi? Uvazujeme o bytu tam, chci se zeptat, jak jste spokojene. Zajima me i dojizdeni.Diky.

Ahoj…já osobně tam nebydlim, ale pochází odtamtud můj muž, žije tam má švagrová, synovec, bratr s rodinou a další rodina a musím říct, že kdysi jsem tam chtěla jít, ale nyní jsem šťastná, že bydlíme s mužem jinde a to i říká manžel, který se tam narodil. Strašně se tam staví, všude nové baráky a tím pádem strašně lidi a hlavně aut, zácpy na xx minut i hodinu. Co se týká spojení do centra, tak to je super, jelikož je tam vlak a tím si za 15 min na Hlavním nádraží…A co se týká škol a skolek tak taky děs, jelikož je tam spoustu nových lidí a tím pádem málo míst ve školkách a školách…jinak je tam Penny, Norma, ale tu budou rušit a má tam být i Billa a autem jsi za chvíli v Cestlicich kde je Albert, Makro atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.19 18:56

Diky moc, mam syna skolaka, ktery skolu nechce menit a bude dojizdet do centra Prahy.Snad je to realne. Jinak jsem si vsimla, ze se tam hodne stavi same sidliste, ale to asi vsude po Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
2415
28.9.19 19:01
@Anonymní píše:
Diky moc, mam syna skolaka, ktery skolu nechce menit a bude dojizdet do centra Prahy.Snad je to realne. Jinak jsem si vsimla, ze se tam hodne stavi same sidliste, ale to asi vsude po Praze.

Spoj do centra je opravdu vlakem super…pokud teda nezůstane na kolejích nějaký blb kamionak a zničí koleje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama