Caffé latte

16.3.17 14:16

Caffé latte

Maminky, přemýšlím o koupí kávovaru. Moc mě chutná káva latte machiatto z automatu co je třeba v nemocnici. Vím že použivají kapsle lavazze. Existuje nějaký kavovar na doma na kapsle na doma? Nebo nějaký podobný kavovar, který děla tak dobré kafé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.3.17 14:23

Kvalitní kávu ma nespresso ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
16.3.17 14:30

Je spousta kavovaru na kapsle. Od Lavazy jsou kapsle do Nespressa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 14:30

Ahojtáta máne jejich kapsle kávovar doma a je to kafe úžasný :) tady jsem našla nějaký odkaz kde je prodávají http://www.cafeclub.cz/…ovy-kavovar/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
16.3.17 14:31

Tak dělají se i malé kávovary domů Lavazza, to by ti zřejmě vyhovovalo, koukni, poptej…já mám doma Dolce gusto (spokojenost) a v kanclu máme Tchibo kávovar a ten je ještě lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 14:33

Tchibo který?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
16.3.17 14:35

@Malvousek no, pokud ti chutna kafe z automatu, tak si snad ani kavovar neporizuj. To budou lepsi ty predpripravene smesi, ktere se zalevaji vodou.
Jinak nejlepsi kapsle ma nespreso, ja mam doma dolce gusto a take neni spatne. Kdybych mela misto, poridim si kavovar na zrnkovou kavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
16.3.17 14:36

@Malvousek Masinu si kup od znacky, co ti bude chutnat kafe. Nektere firmy delaji rovnou namichane ala machiato a caj atd, jine jen kafe. Ja jsem treba spokojena s Nespressem, mame i na ohrev mleka. Takove ty co maji susene mleko v kapsli nechci, ale nekomu to nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
16.3.17 14:37

Kdybych nevedela co s penezma, koupim si Juru, ale to uz je vysokej level :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
16.3.17 14:47

Nescafé mi nechutná a tak máme doma Bosch a kapsle od Jacobs…Mají výborné Caffé Latté Machiatto…

• Nahlásit
  • Citovat
5421
16.3.17 15:06

Zbavuji se kávovaru Tchibo Caffisimo - stříbrné barvy + stojan na kapsle. Pokud by byl zájem, napiš mi. P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
16.3.17 15:08

Já mám z Tchiba elektrický pĕnic mléka a kavovar dolce gusto. Mají kapsle s latte ale to vyjde celkem draho a nedá se to srovnat s cerstve napenenym mlekem, vždycky si napenim mleko a pak udělám do toho obyc kavu z kapsle. Ale kdybych kupovala ted kávovar tak si koupím nějaký co mele kávu a ten pĕnič. Ty co dělají samy latte tak stoji tak třeba od 20tis nahoru a to jsou nic moc. Kámoška má třeba kávovar za 50 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
16.3.17 15:18

Mě třeba taky chutná od nespressa latté dávám si ho na návštěvě u švagrový. Od dolce gusta si dávám u mámy to mi přijde moc chemické, taky jsme ho měli. A nejlepší pro mě je co máme doma. Kávovar od De longhi namele zrnkovku napění mléko a latté super. Záleží co tam dáš za kafe samozřejmě. Ale s automatu jsou příšerná alespon pro mě :mrgreen: ale každý máme jiné chutě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 15:25

Trochu mimo téma, ale já doporučuju „opravdový“ kávovar (presovač, příp. existují překapávače i s tryskou na pěnu), ne kapslový, klidně z druhé ruky (já s tím mám dobrou zkušenost).
Ono to teď u kapslového vypadá, že tě vyjde na pár korun, ale ty kapsle se strašně prodraží, navíc to není nic kvalitního, takže tě to za chvíli omrzí (vidím to na několika příkladech ve svém okolí). U latté kapsle je to často tak, že na výrobu nápoje potřebuješ kapsle dvě, takže to vyjde ještě dvakrát dráž.
Na pořádném kávovaru si uvaříš dobrou kávu, napěníš čerstvé mléko a nebude se to dát srovnat. ;)
A myslím, že jakmile se naučíš na kvalitní kafe, tak už ti ty automatové chutnat nebudou. :)

edit: a cena rozhodně nemusí jít do desítek tisíc, pokud nechceš, aby mlel zrnka, tak se dá sehnat i do cca do 2 tisíc dobrý (z druhé ruky), dobrým zdrojem jsou třeba půjčovny kávovarů, kde je nějakou dobu půjčují a pak rozprodávají za daleko méně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
16.3.17 17:31

Ja mela vetsinu masinek na kapsle, zdaleka nejlepsi Nespresso, to mi opravdu porad chutna. Pak jsem mela poloprofi pakovy, kava vyborna, ale strasne prace a rozehrivani stroje tak pul hodinu pred kavou. Nicmene ho mam porad uskladneny a jakmile nejmladsi trochu vyroste, vratim se k ni. No a ted mam plnoautomat Nivona, kava behem chvilky, vyborna podle toho, jaka zrna tam nasypu. Nekupuju kavu v supermarketu, ale nechavam si posilat cerstve prazenou. Automat byl drahy, ale ja kavy vypiju hodne, provoz je pak levny. Jsou mnohem levnejsi plnoautomaty, peneni kavy tryskou se nauci clovek hned, za to netreba priplacet. Ta Lavazza na kapsle je dobra, mne prisla ta kava z toho preprazena, ale to je mozna tim, ze preferuju stredne prazeni.

Momentalne mam pred sebou karamelove latte, udelala jsem si diky diskuzi, najednou na nej prisla chut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama