Reklama

caje jukl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

balko
Nováček 2 příspěvky 29.04.09 17:04
caje jukl

Ahojte.Uz viac ako stiry roky sa snazime o miminko,postupila som dva krat Inseminaci,4kra­tIVF,podla lekarov vajicka boli vzdy nadherne schopne sa uchytit ale ani raz sa to nepodarilo :( ,bolo to dost narocne obdobie :o .Zacala som pit caj na neplodnost od Jukla.Chela by som sa spytat ci nate s tym niekto skusenosti :D .Zatial sa majte,pa

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 29.04.09 19:13

balko - a není třeba čas změnit CAR? pokud jsi to ještě neudělala? někdy to pomůže, taky záleží na tom, jaký máte problém.

Čajík bohužel neznám, tak ti nemůžu poradit :wink: . Drž se a hodně štěstí.

balko
Nováček 2 příspěvky 29.04.09 19:45

Ahojky,moja diagnoza znie znese je to idiopaticka sterilita,tak si hovorim ci nahodou nie som idiot.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 29.04.09 19:48

a LPS, imunologické, genetické vyšetření už máte hotové? a chodíš stále do stejného CARu?

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 29.04.09 21:28

Pokud je to nediagnostiko­vatelné z hlediska příčiny, nezkoušela si alternativní léčbu? Nebo psychologa? Někdy je spouštěč hodně hluboko.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.09 21:04

Ahoj.

čajíky piju, ale prcek zatím nikde. Doporučuju si za panem Juklem do Sádku zajet, já se tam chystám zase co nevidět. Mrkne na Tebe a sám Ti přímo řekne a dá bylinky, které potřebuješ. Nemusíš mu nic říkat, on si Tvůj problém sám identifikuje. Manžela vem sebou, taky ho zkoukne. Jen pozor, má hooodně lidí, co si k němu jde pro řešení svého problému a to včetně nemocných lékařů :-) čekání je někdy na hodiny, někdy to jde rychle.

Bea

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >