Call centra - Studio Moderna nebo Formica?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 11:13
call centra - Studio Moderna nebo Formica ?

Ahoj holky, včera jsem dělala pohovory do těchto dvou call center, do obou mě vzali. Teď se nemůžu rozhodnout, kde to bude lepší. Beru to spíš jako přechodnou práci, potřebuju něco rychle. Určitě to není moje vysněná práce, ale něco rychle potřebuju. Jaké máte zkušenosti? Děkuji

Reakce:

Paola21
Závislačka 3518 příspěvků 07.03.17 11:39

Zkušenost mám jenom s Formicou, tam mi to přišlo dobrý

veverkas22
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.03.17 11:42

Taky Formica a dobrý.. ;)

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 11:59

Holky a jak je to s tou pracovní dobou ve formice? Doufám, že si to pamatuju dobře, ale říkala nám alespoň jednou týdně odpolední, 2× měsíčně víkend, a jinak je jedno jestli tam budu třeba 4 hodiny, nebo 6 hodin, ale minimálně 20 hodin týdně. Akorát mi přijde divný, že bych tam měla být fakt třeba jako 4 hodiny denně. Nevím, jestli jsem to dobře pochopila

Cresam
Nováček 1 příspěvek 11.10.17 17:21
Formiplat?

Ahoj. Jak to mají ve Formice s platy? Mám tam jít zítra na pohovor a slibují 30ku… Přijde mi to podezřele dost. :nevim:

Mišulinka1986
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 10:19

Ahoj, narazila jsem na diskuzi o Formice a ráda se s Vámi podělím o zkušenosti. Pracuji tu půl roku a chodím pouze na ranní směny většinou na 6 hodin, povinnost odpoledních a víkendů už tu není. Každý chodí, tak jak potřebuje. Co se týče peněz tak mají provize za uzavřené objednávky a k tomu hodinovku. Já se pohybuji kolem 25.000 Kč čistého měsíčně. Začátky byly těžké, protože jsem tuhle práci nikdy předtím nedělala. Tak polovina nováčků uspěje, tahle práce není pro každého, ale zkusit to můžete. Já jsem ráda, že jsem mezi lidma a mám super šefku, která mě neprudí. Když se budete chtít ještě na něco zeptat, tak mi napište zprávu. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >