Call centra - Studio Moderna nebo Formica?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 11:13
call centra - Studio Moderna nebo Formica ?

Ahoj holky, včera jsem dělala pohovory do těchto dvou call center, do obou mě vzali. Teď se nemůžu rozhodnout, kde to bude lepší. Beru to spíš jako přechodnou práci, potřebuju něco rychle. Určitě to není moje vysněná práce, ale něco rychle potřebuju. Jaké máte zkušenosti? Děkuji

Reakce:
Paola21
Závislačka 3673 příspěvků 07.03.17 11:39

Zkušenost mám jenom s Formicou, tam mi to přišlo dobrý

veverkas22
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 07.03.17 11:42

Taky Formica a dobrý.. ;)

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 11:59

Holky a jak je to s tou pracovní dobou ve formice? Doufám, že si to pamatuju dobře, ale říkala nám alespoň jednou týdně odpolední, 2× měsíčně víkend, a jinak je jedno jestli tam budu třeba 4 hodiny, nebo 6 hodin, ale minimálně 20 hodin týdně. Akorát mi přijde divný, že bych tam měla být fakt třeba jako 4 hodiny denně. Nevím, jestli jsem to dobře pochopila

Cresam
Nováček 1 příspěvek 11.10.17 17:21
Formiplat?

Ahoj. Jak to mají ve Formice s platy? Mám tam jít zítra na pohovor a slibují 30ku… Přijde mi to podezřele dost. :nevim:

Mišulinka1986
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 10:19

Ahoj, narazila jsem na diskuzi o Formice a ráda se s Vámi podělím o zkušenosti. Pracuji tu půl roku a chodím pouze na ranní směny většinou na 6 hodin, povinnost odpoledních a víkendů už tu není. Každý chodí, tak jak potřebuje. Co se týče peněz tak mají provize za uzavřené objednávky a k tomu hodinovku. Já se pohybuji kolem 25.000 Kč čistého měsíčně. Začátky byly těžké, protože jsem tuhle práci nikdy předtím nedělala. Tak polovina nováčků uspěje, tahle práce není pro každého, ale zkusit to můžete. Já jsem ráda, že jsem mezi lidma a mám super šefku, která mě neprudí. Když se budete chtít ještě na něco zeptat, tak mi napište zprávu. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >