Reklama

Vodní dýmka - kouříte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 07.03.17 10:38
vodní dýmka - kouříte?

Zajímá mne, kouříte? Znáte? Jak často? Jak pripravujete ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66685 příspěvků 07.03.17 10:41

Ne. Ano. Nikdy. Nijak.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 07.03.17 10:43

Ano, kouřím, ale pouze v čajovně a né čsto…né doma…nepřipravuju, neumim to a domů to ani nechci - ztratilo by to to kouzlo :andel:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 10:44

Už jsem neměla pár let ale jednu dobu jsme si dávali často, měli jsme tabáky přímo z Egypta a k tomu ty rychlozápalné uhlíky… hlavně mějte každý svoji savičku ( nevím jak se tomu říká ) ať si nepřenášíte moc slin pokud vás bude víc

evabart
Nováček 6 příspěvků 07.03.17 10:54
čajovna

V čajovně si občas dáme nějakou vodní dýmku s manželem. Mám strašně ráda tabáky starbuzz a obecně ovocné kombinace s mátou. Zkoušeli jsme i shiazo kamínky, což je pak jako elektronická cigareta, ale není to ončo.

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 07.03.17 11:01
@terinka4444 píše:
Ne. Ano. Nikdy. Nijak.

:lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
S dovolením kopíruju Tvou odpověď :lol:

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 07.03.17 11:06
@Jj.Mm píše:
Zajímá mne, kouříte? Znáte? Jak často? Jak pripravujete ????

Aktivně nekouřím, při vyjímečných příležitostech udělám výjimku.
Znám.
Jednou v oáze v poušti jsem si beduínama dal. Nic moc.
Nepřipravuju. Ale vím, že si vodňačku mládež umí udělat i z pet lahví, pak potahují a děsně s eu toho smějí.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 07.03.17 11:08
@radúna píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
S dovolením kopíruju Tvou odpověď :lol:

Myslim, že to bylo zbytečné :lol: Ale budiž :potlesk: :palec:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 07.03.17 11:15

@Jj.Mm
Už x let ne, ale dříve ano, u kamarádů nebo i doma, přivezla jsem si vodní dýmku z Tuniska. Kdysi jsem někde četla, že je to pro zdraví mnohem mnohem horší než cigareta, tak mě to jednoho dne nějak přešlo. Jako puberťačce mi to přišlo ale velmi zábavné.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 07.03.17 11:19

Měla jsem, jednou jsem to přehnala, až se mi z toho udělalo tak zle, ze už bych to do huby nedala :lol:

GKata
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 07.03.17 11:20

Už dlouho jsem neměla, v čajovnách jsme si dávali vždy, mám i vlastní doma, ráda si jí dělám s ledem, citrónem a nejlépe i mátou ve vodě, tabáky různé, oblíbený je meloun, višeň, mango.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 07.03.17 11:46

Dělám doma.. Ne moc často…

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 07.03.17 16:29
@Jj.Mm píše:
Myslim, že to bylo zbytečné :lol: Ale budiž :potlesk: :palec:

Jako co bylo zbytečné? Že mě pobavily jednoslovné odpovědi terinky? Že jsem chtěla odpovědět stejně?
Jsme v diskuzi, veřejné a vulgární jsem nebyla. Ani nikoho nezesměšňuji, tak nechápu.
Ale budiž ;).

debra.morgan
Závislačka 3271 příspěvků 07.03.17 16:50

Znám. v létě využíváme hodně, nejlíp s miskou jarovy vody a papirovou rourou od alobalu :-D :-D

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 08.03.17 08:35

V čajovně ano, doma občas taky :) akorát místo tabáku doma používám minerální kamínky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama