CAMARELO Sevilla 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Santler
Nováček 5 příspěvků 26.04.19 11:40
CAMARELO Sevilla 2019

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala, zdali některá z vás má zkušenost s kočárkem CAMARELO Sevilla 2019? Viděla jsem jej osobně, a moc se mi líbí. Má prostornou korbičku, je dobře odpružený, sporťák vypadá taky dobře. Jediné ALE které vnímám je to, že to jsou Poláci. Proto budu ráda za jakoukoli recenzi, poznatek či doporučení. Děkuji.

Reakce:
stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 26.04.19 13:03

@Santler tak jelikož je to typ 2019, tak s ním moc zkušeností ještě nebude :nevim:
já jsem měla camarelo carmela - je to stejný podvozek i korba - korba je fakt prostorná, kočárek dobře jezdil a byl dobře odpružený - dítě jsem musela v 7 měsících přendat do sporťáku, protože mi z hlubokého začalo vylézat - ale místo by tam ještě bylo
sporťák byl ze začátku moc velký, dítě sjíždělo
pak dobré, ale v roce a půl jsme se přihlásili na běh s kočárky, což byla chyba
dítě nadšením skákalo, až praskl podvozek, reklamace neuznaná, oprava za Kč 500,–-, tak jsem ho v 18 m dítětě dala do pucu a prodala
ale každý nemá tak velké a divoké dítě :oops: jezdilo se s ním dobře
poté jsem zakoupila Jané slalom - vzhled nic moc - ale jízdní vlastnosti jsou ještě o moc lepší

kart21
Povídálka 12 příspěvků 26.04.19 13:06

Nemam zkusenost primo s camarelo sevilla, ale s timto
https://www.vyspimese.cz/…art-limited/?…. Vypada hodne podobne tomu tvemu a za me naprosta spokojenost. Kocarek hodne odpruzeny, vse projede (snih, pole, les), nafukovaci kola jsou bezvadna, korbicka prostorna, povedlo se mi nekolikrat uspinit korbicku v aute a vzdy stacilo vlhcenym ubrouskem utrit latku i kozenku a byl stale jako novy. Bala jsem se taky, ze je polsky, ale opravdu jsem na nem zadnou zavadu nenasla. Jen ti poradim, jestli jezdis hodne autem, kup si k nemu adaptery a autosedacku maxi cosi nebo jinou co jde s kocarkem kombinovat. Kdyz jsem mela male miminko, tak jsem na to nedala dopustit. Na kolecka jsem nacvakla adaptery s autosedackou a nemusela jsem mimco budit prendavanim z kocarku do auta. Jen pozor miminko by nemelo travit v te autosedacce vic jak dve hodiny denne.

Káťa19
Extra třída :D 11984 příspěvků 18 inzerátů 26.04.19 14:51

@Santler ahoj, bohužel u novinek se shánějí recenze špatně, můžeš si ale udělat obrázek, když si pročteš recenze na kočárky CAMARELO

a ještě tady diskuze 2018: https://www.emimino.cz/…2018-337458/

Váš příspěvek
Reklama