Canesten krém a pálení

1263
16.4.20 23:50

Canesten krém a pálení

Holky, prosím o radu, začala jsem mít pálení a hlavně svědění. Koupila jsem si canesten krém s jednou globuli. Zavedla jsem.ji před dvěmi dny. Vytéká že mě růžové, což je předpokládám tableta, ale chci se zeptat krém když aplikuji, tak to strašně pálí. Je to normální? Svědění přetrvává také.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64594
17.4.20 00:04

@Meggynka může se stát, pokud máš porusenou sliznici :think:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
17.4.20 01:51

Ano, mě krém taky vždycky zpočátku strašně pálí. Teprve postupně, jak se stav zlepšuje, pálení ustává.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
17.4.20 08:16

Mě canesten taky hrozně pálil. Kupuju si radši Jenamazol, ten tolik nepálí a líp zabírá.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
17.4.20 19:33

Holky a ta tableta když z vás vytéká je červená?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat