CAR Ostrava

218
19.9.20 21:16

CAR Ostrava

Prosím o doporučení CARu v Ostravě.
Našla jsem jen staré diskuze, nic nového..,
Jsem z Opavy, takže opravdu jen Ostrava, do Olomouce dojíždět nemůžu. Nemám řidičák + jedno dítě doma, práce na směny…
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
19.9.20 22:42

@divomys já teď momentálně docházím do Reprofitu a zatím nevím co si myslet..
tak napisu svoje dojmy a nasi realitu..
obratila sem se na reprofit na konci srpna s tim, ze se snazime s muzem skoro 5 let o mimco a mam za sebou 3 potvrzene potraty 8-10tt, jedno biochemicke a mimodelozni tehotenstvi v 8tt
pristup super mila slecna me objednala na konzultaci na zacatek zari coz bylo tyden po telefonatu.. dostali jsme se k pani doktorce Hlistove.. pusobi docela prijemne, do niceho cloveka netlaci..
vzhledem k tomu jsme chteli podstoupit IVF, ale doporucila nam IUI s tim, ze kdyby to 3 pokusy nevyslo tak pak se o tom pobavime a udelala nam genetiku a imuno.. doporucila nam to ale BEZ SPERMIOGRAMU, ze to neni potreba.. coz je pro iui docela dulezity aspekt uspechu..
no hned ze zacatku meli bordel v papirech.. manzel nemel prukazku pojistence, ale jen potvrzeni z pojistovny pac ji ztratil a oni ho dali jako samoplatce, musela sem pak zvlast donest prukazku k ofoceni jakmile prisla.. pak nas objednali na tu krev na nejaky cas a kdyz sme prijeli cekali sme vice nez hodinu, protoze si nas napsali na spatny cas.. a to pokazde cekame minimalne pul hodiny pri kazde navsteve- ok beru cekani pul hodky neni az takovy problem, ale jinde to funguje pry i lepe.. no ale postup pri iui ma byt krapet jiny, nez udelali nam a ja mam pocit ze nam to kapinku zanedbali.. nevim jestli tim ze z nas nemaji penize kdyz 6 pokusu rocne hradi pojistovna.. napsali mi clostilbegyt 1-0-1 na 3-7 dc a rekli ze az mi zacne ms mame se objednat tedy na hormonalni profil 3dc a zaroven na utz pripadneho folikulu 12dc.. volala sem tedy vzali mi krev a 12dc me vzit nemohli pac doktorka tam nebyla a tak me objednali na 13dc, kdy mi rekli na muj dotaz zda mame prijit oba, ze manzel semnou muze ale nemusi a muzu dojet klidne sama (ikdyz vi ze dojizdim 50km) no vzala jsem ho sebou a dobre sem udelala.. folikul 18,7mm sliznice 8,5mm tak doktorka rekla ze teda muzeme ten den udelat iui nebo pockat do dalsiho cyklu, protoze byl patek - tudiz kdyby semnou manzel nejel tak sme promarnili mesic coz se podle me stejne stalo a je to jedno.. poslali me pro ovitrelle do lekarny, at si ho pichnu sama, manzel odevzal kelimek a at dojdu za 2 hodky na zakrok.. ovitrelle mi meli pichnout aspon o den nebo 2 drive :/ coz by se stalo kdyby me objednali na 12dc jak to melo byt pac takhle mi zavedli spermie a ja ovulaci mela az v nedeli tudiz podle me k oplodneni ani nemohlo dojit protoze 3 dny tam spermie vydrzet muzou ale manzel nema zas tak dobry vysledky spg cemuz by se predeslo, kdyby to udelali jak meli.. nevadi muzeme jit do dalsiho pokusu, ale na ten me chteji objednat az na dalsi cyklus a ne ten co ted ma prijit, protoze test mam negativni a cekam ms po vysazeni progesteronu..coz ostatni zeny mi rikaji, ze iui muzu podstoupit klidne hned tencyklus a je to kvuli stimulaci clostikem lepsi, mel by se brat jen 3 mesice po sobe jen a pak pauza.. navic mam pravidelne ovulaci na jedne a pak na druhe stranea momentalne nemam vejcovod na prave strane a vychazi to na pristi cyklus.. tak nevim.. pokud dostanu ms a odmitnou me vzit ten cyklus ktery mi ted zacne tak prejdu do Olomouce.,. Omlouvam se za dlouhy text, ale nevedela sem jak to zkratit.. jsem zklamana, nastvana ani ne tak uplne na ne, ale vim ze to nebylo uplne idealni delat to v jeden den.. ikdyz si uvedomuju ze uspesnost iui je nekde kolem 5-15%max, citim se tam spis jako poradove cislo, ktere neplati drahe zakroky atd. nez jako individualni pripad zoufale snaziciho se paru o dite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama