Reklama

CAR Unica Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 20.07.10 15:51
CAR Unica Brno

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli mi poradíte ohledně provádění laparoskopie v centru Unica, podstoupila jste toto vyyšetření některé v tomto CAR centru? Nejspíše mě to čeká v září. Mimi se nám nějak nedaří a přítel má dosti špatný spermiogram, tak mám ještě na dva měsíce clostilbegyt a když se nepovede tak CAR Unica Brno. Má gynekoložka mi toto centrum doporučila s tím že Mudr. Malý je prý výborný tak nevím. Ale říkala, že před nějakým plánováním stimuace a IVF bude potřeba udělat laparoskopii tak právě říkala, že se mám rozmyslet jestli to chci v normál nemocnici nebo v tom CAR. Jestli to tam teda dělají a která jste to podstoupila toto vyšetření můžete mi prosím napsat jak to na této klinice probíhá děkuji mooc :-) Mám z toho totiž docela dost strach

Reklama

Reakce:

natulaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.10 16:33

Ahoj reni ,tak já navštěvuju Unicu,ted po ms začnu brát na 21dní HAK a pak začínáme stimulovat,já jsem po laparce,ale v Opavské porodnici ,takže vubec nevím,že unica i operuje 8-o 8-o a dr, Malý je výborný,byli jsme u něj a je suprový a vtípálek :lol: .Jinak na modrém koníkovi je diskuze,snažilky z Unicy a těhulky z Unicy,tak sezkus u těch těhulek zeptat,jestli to některá nepodstupovala ,ze snažilek myslím néé,tam chodím i já :roll: :wink:

Stauf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 11:11
Odpověd

Dobry den nemusite se vubec bat zažila jsem si to taky a Brno vam velice doporučuji jsou tam velice ochotni hlavne pan primar a pan doktor Frgala :-D

Ami33
Nováček 3 příspěvky 24.09.10 17:12

Tak to ráda slyším, asi za měsíc jsem objednána na první návštěvu do CAR Unica. Nemáte přehled jak fungují jejich detašovaná pracoviště? Je to opravdu tak, že do Brna bych jela jen na OPU a ET.

petra878
Stálice 80 příspěvků 25.09.10 10:44

Ahoj Renitko, myslim, ze delat laparoskopii, kdyz stejne budete muset podstupovat IVF kvuli spatnemu spermiogramu, je uplne zbytecny. Mam spousty kamaradek, ktere taky jejich doktori nakukali do takove operace a k nicemu to nebylo.

Pavla75
Kelišová 6539 příspěvků 07.03.11 15:25
Ahoj Renitko,
uplynul nějaký ten čas a tak se chci zeptat, jestli jsi tu laparoskopii podstoupila v Unice nebo ne?
A jak se věci vyvíjejí dál? Já jsem na konzultační schůzku k dr. Malému objednaná s přítelem na zítra, i spermio nám budou dělat, tak mám taky takový divný pocit. Sice to tam znám, jdu na doporučení, ale bojím se těch metod, hormonů a návrhu plánu, co s náma, nedůvěru a tahání peněz z lidí…
Tak uvidíme, teď už moc času o tom přemýšlet nemám, je to už zítra…třeba mi do té doby odepíšeš.
Měj se fajn!
Renitko píše:
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli mi poradíte ohledně provádění laparoskopie v centru Unica, podstoupila jste toto vyyšetření některé v tomto CAR centru? Nejspíše mě to čeká v září. Mimi se nám nějak nedaří a přítel má dosti špatný spermiogram, tak mám ještě na dva měsíce clostilbegyt a když se nepovede tak CAR Unica Brno. Má gynekoložka mi toto centrum doporučila s tím že Mudr. Malý je prý výborný tak nevím. Ale říkala, že před nějakým plánováním stimuace a IVF bude potřeba udělat laparoskopii tak právě říkala, že se mám rozmyslet jestli to chci v normál nemocnici nebo v tom CAR. Jestli to tam teda dělají a která jste to podstoupila toto vyšetření můžete mi prosím napsat jak to na této klinice probíhá děkuji mooc :-) Mám z toho totiž docela dost strach

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >