CAR v Brně 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maggie_Maggie
Nováček 8 příspěvků 28.03.19 16:45
CAR v Brně 2019

Ahoj, poradíte jaký CAR v Brně vybrat a jaký nebrat? Jakou mají provozní dobu, přístup, ceny atd. Podělte se prosím o vaše zkušenosti. Děkuju

Reakce:
LeaNova
Nováček 1 příspěvek 28.03.19 20:30

Ahoj, my chodime do Unici v Brne a plne nam vyhovuje. :)
Je to v klidne casti Brna, vsichni pocinaje sestrickami na recepci tak doktori, vsichni na sale… proste cely tym uplne bomba, ochotni vsechno vysvetli, zodpovi dotazy.
Ceny bych rekla ze maji asi podobny jak v kazdem CARu, my platili za IVF (ICSI, PK, AH) neco kolem 23-25 tis. vcetne doplatku na leky. Kontroly pri stimulaci jsem mela alespon 3, jsou tam i v soboty a nedele (aby to vyhovovalo vsem) kdyby byl nejaky problem, tak mi sestra dala sve cislo at volam kdyz budu neco potrebovat i treba vecer.
Za me tedy urcite doporucuji, znam sposty lidi co se jim zadarilo hned na prvni IVF zrovna v Unice a ktery si ji chvali a maji srovnani i s jinymi CARy v Brne.

Reaskiller
Kelišová 5619 příspěvků 28.03.19 20:49

Ahojka, nedoporucuji Helios a Obilny trh.. Utekla jsem z Obilnaku - jako.. porodnice super ale CAR nafigu uz jen proto, ze si me lekari prehazovali jak horkou bramboru.. stimulovali me Elonvou ktera se uz temer nepouziva, dostali ze me 6 vajicek a zavedli morulu ktera byla uplne spatna :( presla jsem do ReproGenesisu kde je pristup uplne jiny - stejny lekar, ma prehled tim padem o vsem co se delo v minulosti a dokaze naplanovat v pripade neuspechu dalsi postup, sestricky neskutecne mile, ochotne, ja lamka ktera se bojim si sama pichnout injekci sestricky ochotne bez reci pichly :) Navic musim rict, ze MuDr. Stelcl je proste borec v tom co dela :) a je kocicak, velkyyyy kocicak :) no proste.. s Repro mam jen same dobre zkusenosti ikdyz se zatim nezadarilo ale povedlo se jim to co na Obilnaku ne.. Byli jsme na seznamovacce v Heliosu a prchla jsem do hodiny…des a hruza ten pristup..

Taky jsem slysela, ze i Repromeda je skvela :)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1423 příspěvků 01.04.19 12:05

my byli v Reprofitu a máme syna. Taky pro nás velká spokojenost.. jeden doktor, super sestřičky, dokonce v našem případě doktor nám zařizoval věci nad rámec CARu.

Váš příspěvek
Reklama