Čárečka po limitu

verca.mala
15.2.10 12:56

čárečka po limitu

ahojky holky,tak sem si dneska dělala test.md mám dostat za pět dní já vím,je brzo,ale dva testy se mi ukázaly jako pozitivní a dneska taky axiom set,ale až po limitu..jaké máte s tím zkušenosti???a testováním před ms a pozitivními testy..mimi bysme mocinky chtěly.příznaky mám taky..tak jestly sem těhotná teda doufám,že jsem tak sem musela otěhotnět brzo po ms asi.je mi často večer a ráno špatně od žaladku už asi týden,nemužu se skoro napít ani čaje,pomá se mi občas hlava a prsa sou taková nateklá tak já nevím---at ta mrcha nepřijde…beru to pořád padesát na padesát..nechci další zkalamání tak mi držte palce a at vám brzo vyjdou krásné dvě :lol: děkuji za každou vaší odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
15.2.10 13:02

Ahoj, asi tě moc nepotěšim, ale zrovna axiom mi ukazoval čárečku ikdyž jsem těhu nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
1797
15.2.10 13:09

Axiom je špatnej :-(
kup si Mamatest.. je nejlepší , anejpřesnější, a rozhodně falešné čárky nedělá.Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14431
15.2.10 13:10

mi zase neukázal a těhu jsem byla,takže jsem měla akorát šílené nervy,že o miminko přicházím a hned jela pro mamatest a tam čárka byla,takže za mě tento test už NIKDY

zkus koupit mamatest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
15.2.10 13:10

chtěla mi dát best 2,ten sem nechtěla a pak měla jen ten axiom…chjo :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
1797
15.2.10 13:12

no Best je ten samej sráč, možná ještě horší..
sežeň si mamatest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
15.2.10 13:14

jj určitě zítra si ho koupím

• Nahlásit
  • Citovat
31502
15.2.10 13:17
verca.mala píše:
ahojky holky,tak sem si dneska dělala test.md mám dostat za pět dní já vím,je brzo,ale dva testy se mi ukázaly jako pozitivní a dneska taky axiom set,ale až po limitu..jaké máte s tím zkušenosti???a testováním před ms a pozitivními testy..mimi bysme mocinky chtěly.příznaky mám taky..tak jestly sem těhotná teda doufám,že jsem tak sem musela otěhotnět brzo po ms asi.je mi často večer a ráno špatně od žaladku už asi týden,nemužu se skoro napít ani čaje,pomá se mi občas hlava a prsa sou taková nateklá tak já nevím---at ta mrcha nepřijde…beru to pořád padesát na padesát..nechci další zkalamání tak mi držte palce a at vám brzo vyjdou krásné dvě :lol: děkuji za každou vaší odpověd

Ahoj, jak už tady bylo řečeno kup si Mamatest a nebo ten Best 2 - Oba dva mi ukazovaly suprově a nikdy falešně pozitivně. Ale ten Mamatest je asi nejlepší. A mě se teda slabší ta 2 čárka ukázala asi 6 dní před MS ale taková hodně málo viditelná. Silná byla 2 dny před MS … :nevim: Ale každý to může mít taky trochu jinak, záleží jak vysoké ja Hcg a jestli si popřípadě otěhotněla v polovině cyklu a nebo až na konci, to by pak bylo vidět až po očekávané MS :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31502
15.2.10 13:19
onionka píše:
no Best je ten samej sráč, možná ještě horší..
sežeň si mamatest.

No víš ten Best teda není zase tak špatnej, teda aspoň z mých zkušeností - mě nezklamal a ani nebyl falešně pozitivní. Ani u prvního ani u druhého mimi. Zkoušela jsem na střídačku Mamatest a Best 2 a oba ukazovali naprosto stejně a stejně silné čárečky. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
15.2.10 13:24

to já právě nevím,třetí test mi ukazuje dvě čárky ružové..a i mamatest ten comford..tak to nechápu,počkám jestly přijde ms a uvidíme…bych zakázala prodávat testy který ukazují falešně fakt :-x

• Nahlásit
  • Citovat
31502
15.2.10 13:40
verca.mala píše:
to já právě nevím,třetí test mi ukazuje dvě čárky ružové..a i mamatest ten comford..tak to nechápu,počkám jestly přijde ms a uvidíme…bych zakázala prodávat testy který ukazují falešně fakt :-x

No pokud ti ukazuje mamatest 2 čárky tak bych dávala naději že asi budeš ale radši počkej na tu MS. vím že jeto doba čekat 5 dní znám to ale jistota je jistota. Radši se ještě moc neraduj znáš to, přeji ať je to pravda a těhu jsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
15.2.10 13:47

se radši neraduju..uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
20507
15.2.10 13:50

ahojky přeji ti moc at ty dve carky které se ti ukázaly stále sílí a ty tu mrchu MS nedostaneš :hug:

verca.mala píše:
to já právě nevím,třetí test mi ukazuje dvě čárky ružové..a i mamatest ten comford..tak to nechápu,počkám jestly přijde ms a uvidíme…bych zakázala prodávat testy který ukazují falešně fakt :-x
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
15.2.10 13:54

Pokud testuješ hodně brzo, tak jedině mamatest. Best mi falešně stínoval, mamatest nikdy.
U posledního těhu jsem si test dělala 4 dny před MS (potřebovala jsem vyloučit těhu kvůli lékům) a okamžitě tam byla dálnice 8-o (až jsem se bála, aby to nebyla dvojčata :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.10 13:58

holky a jak se počítají dny..když v nedeli mám mít ms, tak se počítá příklad, dnes pondelí..a počítám i tu nedely?? takže 7 dní s dneškem nebo 6 dní s dneškem

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama