Čarodějky

12142
23.6.09 13:23

Čarodějky

Ahojky, nevíte někdo, kde se ztratily Čarodějky?
V pátek začala pátá série a nějak už v pondělí nedali druhý díl..... :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
23.6.09 13:55

To by mě taky zajímalo, včera jsem pustila telku a jsem těžce zklamaná, že tam byli muži na stromech :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
23.6.09 13:58

Taky sem včera koukala kde jsou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
23.6.09 16:04

Ahoj holky,

tak já taky ráda sleduju Čarodějky a vůbec mi nevadí, že to opakují, i když už jsem to viděla 8) :) :) Naštvaná jsem též, sice jsem je moc nestíhala, jelikož tou dobou chodíme ven s malým…ale i tak :wink: :wink: :wink:
Mám podezření, že televize přecházejí na „letní-prázdninový“ vysílací režim, takže jestli pokud, tak se asi dočkáme Čarodějek na podzim??? 8O :? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
23.6.09 16:19

No mě ještě napadlo jestli, když budou zoufalky ve čtvrtek večer tak jestli nebudou místo nich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
24.6.09 10:43

Uvidíme, holky. Ale dívala jsem se do programu (na tenhle týden) a Zoufalé manželky dávají odpoledne i večer. Tož nevím, jestli nám ty Čarodějky vrátí. Taky si myslím, že ta změna má co dělat s prázdninama. Ideální by to bylo stejně v zimě, to je člověk míň venku a víc u televize… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
24.6.09 10:58

Ahoj holky,

tak místo Zoufalek to nebude, koukala jsem se do programu na pátek a tam jsou napsaní Chirurgové, takže to budou dávat určo až po létu :roll: :-) :-)
Ale Radún máš pravdu, v zimě na ně bylo lepší koukat :wink: :wink: :lol: Když teda bude pěkné léto, tak my budeme furt v luftě a pokud bude takové lét jak dneska tak ouuveeej :-( :-( :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama