Chirurgové

28.5.09 23:49

Chirurgové

Ahojky,

koukáte někdo na chirurgy??? Taky vás naštvalo, že to prima opět usekla a příští týden i ten další bude nějakej film :evil: Vím teda, jak tahle pátá série skončí, ale prostě je to takovej můj večerníček ve čtvrtek večer :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1748
29.5.09 00:25

já je sleduju pravidelně a nědokážu si bez nich čtvrtek představit. tak jako ve středu Hotel Babylon na jedničce.

a kdy je budou dávat znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.09 01:44

To nevím, kdy je budou dávat znova. Přišla jsem na to úplnou náhodou, když jsem se chtěla v programu podívat, o čem to bude příští týden.

Ale našla jsem je tady ke koukání - http://iserialy.sk/…inika-grace/
Tak na ně budu koukat přes net, i když tahle pátá série je tam s titulkama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
29.5.09 07:07

To jsem vůbec nevěděla .taky je to můj večerníček :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
29.5.09 07:14

On byl včera poslední díl? 8O do prkna…a já ho zrovna zaspala :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
29.5.09 08:29

Nebyl snad je daj zas po prádninách s tímhle mě štvali i minule.Useknou to v polovině.A nejde v jiný čas?No jdu se na to podívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
29.5.09 10:30

Ahoj taky se ráda podívám, ale bohužel jen když už manžl spí,jeho tento seriál nebaví a radši na jedničce sleduje pořad s Míšou Jílkovou a pak Poker.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.09 10:57

No holky, ale po pravdě, kdo by chtěl čekat do konce prázdnin, já teda ne, když jsem si přečetla trošku, co se tam stane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
1.6.09 16:55

Tak teď mám zkaženou náladu :cry: Čtvrtek bez Chirurgů nedovedu představit.

Sharane - děkuji za odkaz, jdu začít koukat hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.09 19:35

Tak jsem dneska dokoukala poslední díl :?

Četla jsem, že se natáčí nové díly a v Americe je začnou dávat koncem září… stejně si budeme muset počkat :cry: :cry: :cry:

P.S. - až se budete koukat, tak se nelekejte, že se to po 72 minutách koukání zastaví a napíše vám to, že musíte 55 minut čekat… Bohužel to je jediná nevýhoda toho koukání po internetu :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zuz
2190
4.6.09 15:41

Jj v Americe momentálně (asi před dvěma týdny) proběhlo velkolepé dvouhodinové finále se šílenými a infarktovými zvraty a čeká nás letní pauza :twisted: . A Prima koukám jako obvykle usekla vysílání v půlce série… neskutečný…
Já na to tedy kvůli tomu šílenýmu dabingu koukat nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
4.6.09 16:10

A víte někdo, jak to dopadne?? Já na ně koukám taky, budou mi chybět, ale na tom netu se to dá-i když po kouskách, tak se koukám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zuz
2190
4.6.09 16:42

PeZa a co běželo aktuálně za děj na Primě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama