Carsharing jako druhé auto v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leitmancik
Nováček 1 příspěvek 07.02.17 11:16
Carsharing jako druhé auto v rodině

Ahoj, zajímalo by mě jestli řešíte podbonou věc jako já. Máme jedno auto, ale občas potřebujeme s ženou jek každý jinam (odvézt děti, nákup, práce a tak). Využíváte někdo carsharing jako druhé auto v rodině?

Díky za reakce

Reakce:

Meed
Kecalka 167 příspěvků 07.02.17 22:20

Využívali jsme, když jsme měli menší auto a občas potřebovali větší. Brali jsme vždy to samé auto, takže až na pvní „potíž“, kdy mi nešla odbrzdit ruční brzda :-D, to bylo v pohodě, skoro jako ve vlastním. Akorát je potřeba počítat s časem a dojezdem na vyzvednutí a vrácení, je potřeba trošku logistiky, aby třeba člověk netahal děti a tašky k autu, ale jeden zůstal doma s dětmi a druhý zajel sám pro auto. Ale služba super, ekologická i ekonomická.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >