Carsharing jako druhé auto v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leitmancik
Nováček 1 příspěvek 07.02.17 11:16
Carsharing jako druhé auto v rodině

Ahoj, zajímalo by mě jestli řešíte podbonou věc jako já. Máme jedno auto, ale občas potřebujeme s ženou jek každý jinam (odvézt děti, nákup, práce a tak). Využíváte někdo carsharing jako druhé auto v rodině?

Díky za reakce

Reakce:
Meed
Kecalka 167 příspěvků 07.02.17 22:20

Využívali jsme, když jsme měli menší auto a občas potřebovali větší. Brali jsme vždy to samé auto, takže až na pvní „potíž“, kdy mi nešla odbrzdit ruční brzda :-D, to bylo v pohodě, skoro jako ve vlastním. Akorát je potřeba počítat s časem a dojezdem na vyzvednutí a vrácení, je potřeba trošku logistiky, aby třeba člověk netahal děti a tašky k autu, ale jeden zůstal doma s dětmi a druhý zajel sám pro auto. Ale služba super, ekologická i ekonomická.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >