Čas na telefonu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 22:58

Čas na telefonu

Zdravím. Potrebuju poradit byť jsem si vědoma že mířím na malou skupinu lidi.
Mám poslední dobou problémy s očima, čas strávený na telefonu se pohybuje okolo 12 hod denně, začala jsem mít migreny které jsem nikdy nemela a do toho všeho mě začíná fakt bolet oči.. cítím na nich tlak. Existuji nějaké brýle co chrání před nejakym tím svetlem nebo něčím co vyzařuje obrazovka? Vůbec se v rom nevyznám :jazyk:. Mám doma 2 měsíčního prcka a potrebuju i fungovat. Prášky do sebe ladovat nechci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.22 23:00

Mohu mít dotaz? Jak stíháš 12 hodin denně cumet do mobilu, když máš dvouměsíční dítě?

• Citovat
  • Nahlásit
396
4.1.22 23:00

Ty mas 2mesicniho prcka a jsi schopna stravit 12 hodin na mobilu? 8o Jediná rada necucet do toho tolik hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 23:07

Ano stíhám, musím. O rom ale tenhle peispevek není. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1771
4.1.22 23:18

No záření obrazovky nejvíc omezis tím, že do ní slapnes. Pak si kup Nokii 3310 a bolesti jsou pryč. Není zač :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
4.1.22 23:20

Ubrat jas. Pokud to lze nastavit režim ochrana oči.
Ale stejně být tebou jestli je to kvůli práci tak jsi do roka a do dne o bílé holy za to zdraví nestojí ( nejvíc vadí modrá část spektra )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 23:20
@Janee19 píše:
No záření obrazovky nejvíc omezis tím, že do ní slapnes. Pak si kup Nokii 3310 a bolesti jsou pryč. Není zač :hug:

Tim bych prisla i o práci, ale to je nad chápání místních Horákyň :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 23:21
@JiříkMazlík píše:
Ubrat jas. Pokud to lze nastavit režim ochrana oči.
Ale stejně být tebou jestli je to kvůli práci tak jsi do roka a do dne o bílé holy za to zdraví nestojí ( nejvíc vadí modrá část spektra )

Super dekuju. Můžete prosím rozvést to s tou holí? Že to je jen sranda.. opravdu to až tak moc škodí zrak? Potrebuju vydržet než bude malymu rok, pak se vracím do práce k PC

• Citovat
  • Nahlásit
2105
4.1.22 23:22

Jenom připomínka existuje možnost dítě dát do ústavu když na něj při tom telefonu nemůžeš mít absolutne čas :nevim: to musí být hladové a pokakane než se maminka uraci položit mobil :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
4.1.22 23:25
@JiříkMazlík píše:
Jenom připomínka existuje možnost dítě dát do ústavu když na něj při tom telefonu nemůžeš mít absolutne čas :nevim: to musí být hladové a pokakane než se maminka uraci položit mobil :zed:

Jiste, moje dite nesmírně trpí :) :) dal se budu vyjadřovat pouze k tématu. Rejpalky a rejpalove ať se tu třeba sežerou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
4.1.22 23:28
@Anonymní píše:
Super dekuju. Můžete prosím rozvést to s tou holí? Že to je jen sranda.. opravdu to až tak moc škodí zrak? Potrebuju vydržet než bude malymu rok, pak se vracím do práce k PC

Tak oči toho krátkodobe snesou hodně ale nejdříve budeš hůř spát a čím dál hůř vidět i když nepatrně a postupně.
Všeobecně všeho moc škodí ;)
A změn práci. Tedy pokud ti za tohle dávají 100 000 měsíčně tak to trochu chápu ale asi to bude horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36411
4.1.22 23:34

Máme přístroje, které eliminují modré světlo. Když čtu nějaký dokument, mám prostředí podobné čtečce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 23:36
@Pears206 píše:
Máme přístroje, které eliminují modré světlo. Když čtu nějaký dokument, mám prostředí podobné čtečce.

Mohu vedet kde si o tom přečtu? Jak se to jmenuje?

• Citovat
  • Nahlásit
18816
4.1.22 23:40
@Anonymní píše:

a to nemuzes koukat i doma na PC? Ja na mobil lezu jenom kdyz mi nekdo vola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 23:44
@warita píše:
a to nemuzes koukat i doma na PC? Ja na mobil lezu jenom kdyz mi nekdo vola.

Mám PC, starší a pomalej. Dělám pro telekomunikační firmu a potrebuju aby to šlapalo, prez PC se mi to sekalo a než se otevřel nejakej mail trvalo to věcnost.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat