Cassualplay vintage reverse

26
12.2.07 21:16

Cassualplay vintage reverse

Ahoj. Nemáte někdo tento kočárek?Mají ho např. na www.delfinek.mimishop.cz

Moc se mi líbí, hlavně, že má přehazovací rukojeť. Jak se s ním jezdí? Díky Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.2.07 21:09

Re: Cassualplay vintage reverse

marusja píše:
Ahoj. Nemáte někdo tento kočárek?Mají ho např. na www.delfinek.mimishop.czMoc se mi líbí, hlavně, že má přehazovací rukojeť. Jak se s ním jezdí? Díky Markéta

Tento kočárek mám a jsem moc ráda za něj.Jezdí se s ním opravdu dobře.MARTINA
L.nokia@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
26
15.2.07 02:32

Moc díky za odpověď, dnes mi má přijít,tak pak napíšu info. markéta :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
15.2.07 13:39

Ahoj Markét, až Ti přijde, určitě napiš dojmy :wink: , hlavně mě zajímá ta zádová opěrka, všude píšou, že je moc krátká. Taky o něm uvažuji. Díky moc Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
15.2.07 16:23

Je to fesak! Nedocetla jsem se, jestli ma polohovatena zada do vodorovna, nevite nahodou?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.2.07 20:14

Tak holky, dle mého názoru je tento kočárek dost špatný, budu jej vracet. Když přehodíte rukojeť je strašně špatně ovladatelný, nejde nadzvednout, po směru je to dobré, ale navíc na nerovnostech strašně hrčí kolečka, fakt hodně :evil:, vsedě je za mimčem neukončená bouda, takže mezera, okýnko v boudě je nekryté, což může vadit na slunci, jinak do úplného lehu nejde ( ani S4), ale nám to nikdy nevadilo, je krásný, ale S4 je proti němu zázrakv jízdních vlastnostech. Pokud ho budete chtít, rozhodně se na něj nejdřív běžte podívat a ozkoušejte ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
15.3.07 17:10

Jé to jsem zklamaná opravdu se tak špatně ovládá já se do toho kočárku zamilovala viděla jsem ho v obchodě a po prodejně i jezdila a nezdál se mě špatný.Pokud máte jakékoli zkušenosti pište prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
15.3.07 17:18

Bohužel je sice krásný, ale na prodejně určitě nebylo slyšet drnčení koleček jako na ulici, za tu cenu koupíte např. téměř neslyšnou inglesinu Zippy, ři Per perego pliko. A zkoušela jste otočit rukojeť, aby bylo mimi čelem k vám? Potom je kočárek téměř nenadzvednutelný :( Já tedy rozhodně nemohu doporučit, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
15.3.07 17:36

Tak jo díky a nějakej jinej doporučit mám jen jednu podmínku a to přehazovací rukojeť a to bude asi problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
17.3.07 20:39

Casualplay S4

Dá se u tohoto kočárku sdělávat přední madlo, kterého se dítě drží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama