Reklama

Častá bolest v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KarlaNim
Kecalka 249 příspěvků 14.12.16 20:34
Casta bolest v krizi

Uz na stredni, jak sem sla na brigadu a prenasela par krabic z palety na stul me zabolela zada v krizi, ale ne casto. Jen obcas. V tehotenstbi sem zada citila casto. A porodni bolesti jsem mela silne a opet jen v krizi. Bricho me pri porodu nebolelo. Pak uz jsem to zak moc mevnimala. Ale posledni tyden mi v mensi mire zada boli zase. Casto taham malou a za ma uz skoro 15 kg (a 92 cm).
Ma nekdo z vas podobne problemy se zady? Co na to pomaha?

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 14.12.16 20:40

@KarlaNim Taky tim trpim uz nekolik let. Dokonce kdyz delam neco na zahradce v drepu, tak se pak nemuzu narovnat :( Jedine co pomaha, je pravidelne rehabilitacni cviceni.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama