Reklama

Už nevím, co s tím krkem!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nature00
Stálice 70 příspěvků 14.12.16 18:22
Už nevím co s tím krkem!

Hezký večer, jdu si sem pro radu, nebo spíš jestli nemá podobnou zkušenost někdo.
Už od léta mě trápí bolesti v krku. Žádná teplota, kašel, rýma, nic.. Výtěry v pořádku, CRP taky v pořádku. Byla jsem na ORL, tam mi dal na posílení imunity léky. Mandle jsou v klidu, nezvětšené, krk není zarudlí. A mě neustále bolí v krku. Vyzkoušela jsem různé kloktadla, vše je úleva jen na chvilku. Teď stříkám JOX. Už nevím co vyzkoušet. Jinak se cítím v pořádku. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

rezulka
Závislačka 2853 příspěvků 14.12.16 18:28

Mám to samé. Vždycky max 4 dny bolí v krku, pak to samo přejde, žádné cucavé pilule ani spreje nezabírají. I když mě pak v krku už nebolí, pořád mám pocit, jakože tam něco mám, drobek nebo tak, prostě jako když blbě polkneš a zůstane to tam viset. Na ORL nikdy nic vidět není, připadám si jako blázen. Mám to od léta. Takže neporadím.

Nature00
Stálice 70 příspěvků 14.12.16 18:31

@rezulka ach jo, to je hrozný! vyčerpává mě to! nějaký důvod musí být těch bolestí, ale nevím jaký!

aledud
Kecalka 407 příspěvků 14.12.16 19:06

Taky mě to jeden rok tak trápilo a nakonec to bylo od páteře. Ale mě v tom krku bolelo při polykání, ale pokud jsem udělala úklon na stranu tak mě to při polykání nebolelo. Trápilo mě to asi 4 měsíce a v momentě, kdy se oteplilo jako když utne a už nikdy nepřišlo. Jinak za cucadla, kloktadla atd. jsem dala fůru peněz.

Nature00
Stálice 70 příspěvků 14.12.16 19:18

@aledud krcni pater me zlobi uz co si pamatuji, ale nenapadlo me toto spojeni.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 19:45

@Nature00 Zkus česnek. Kamarádka byla po chemoterapi, radioterapii. Takže komplet zdevastovany organismus. Kdyz začala chodit do práce a něco se o ní třeba pokoušelo, tak snědla jeden měsíček česneku a druhý den byla fit. Já česnek nemůžu jist, tak ho vždy pokoušu a pak vyplivnu.

kralovm
Nováček 8 příspěvků 14.12.16 20:22

Zkuste zvazit reflux

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 14.12.16 22:33
@Nature00 píše:
@aledud krcni pater me zlobi uz co si pamatuji, ale nenapadlo me toto spojeni.

Otec to měl taky podobně…taky od páteře…Jinak zkus místo cucavých pastilek několikrát denně pocucávat med, někdy dělá zázraky. Ale kvalitní od včelaře.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 14.12.16 22:40

@Nature00 měla jsem to loni v zimě, pomohly mi lichořeřišnico­vý kapky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 22:47

Ahoj, taky se přidávám se souhlasem ohledně krční páteře, měla jsem ji bloklou několik týdnů, pomohly masáže a nahřívání a spala jsem asi měsíc v měkkoučkém županu, abch měla krk i záda v teple a pomohlo mi to. U bolestí v krku je dobré i si uvědomit, že když bolí, mohlo by za tím být nevyslovený problém, který „vázne“ v krku. Nemáš s někým nevyřízené účty a bojíš se něco říct?

Nature00
Stálice 70 příspěvků 15.12.16 13:24

Diky za vase info. Je pravda, ze kdyz sem spala na noc se satkem tak me rano nebolelo v krku, a uz mi to dava smysl. Bych neverila, ze je pater schopna i bolesti v krku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama