Reklama

Kvasinková infekce - má léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AmGa
Stálice 63 příspěvků 13.12.16 20:03
Kvasinková infekce-Má léčba

Zdravím, chci se s váma jen podělit o mou domácí léčbu kvasinkové infekce.. Poslední rok ji mám snad každý měsíc, pořád dokola.. většinou jsem si koupila tablety, které mi sice vždy zabraly, ale přece jen jsou docela drahé a nechtěla jsem do sebe pořád dávat prášky..teď si léčím kvasinky česnekem a jogurtem.. každou noc si zavedu stroužek česneku a napatlám si tam jogurt (musí obsahovat živé kultury)..Ráno stačí trošku zatlačit a česnek vyklouzne.. tohle mi opravdu vždy zabere.. většinou za 3 až 5 nocí jsou kvasinky pryč..teď jsem začala brát i probiotika, beru dvě denně, koupila jsem si intimní mýdlo lactacid proti kvasinkám a nejím sladké.. taky jsem si koupila oregánové kapky, ty jsou prý super jako prevence uplně na všechno…tak doufám, že mi tohle zabere a uvidím, jestli se mi kvasinky zase brzy vrátí nebo ne.. ten česnek zní sice asi divně a nechutně :D ale je to podle mě nejlepší řešení, jak se kvasinek zbavit.. :cert:

Reklama

Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 13.12.16 20:34

@AmGa Souhlas :palec: Jinak je ještě dobrý tip na ten česnek (kdyby se někdo bál, že ho nevytáhne :mrgreen: ) - propíchnout jehlou a provléct silnější nit, za kterou se pak vytáhne. A ty probiotika myslíš asi klasické že? Slyšela jsem i o probiotických čípkách, které se přímo zavádí…

Jo a ještě mimo téma - kdybys nevěděla, co se zbytkem jogurtu a neměla zrovna chuť ho sníst, tak se s ním perfektně odličuje :palec: Máš pak pusu jak miminko :mrgreen:

AmGa
Stálice 63 příspěvků 14.12.16 12:28
super, děkuji.. odliceni jogurtem určitě zkusím .. :dance: probiotika beru zatím normálně… ale pokud to nepomůže, tak určitě zkusím i ty zavedeci.. díky za tip :mavam:
@Akivasha píše:
@AmGa Souhlas :palec: Jinak je ještě dobrý tip na ten česnek (kdyby se někdo bál, že ho nevytáhne :mrgreen: ) - propíchnout jehlou a provléct silnější nit, za kterou se pak vytáhne. A ty probiotika myslíš asi klasické že? Slyšela jsem i o probiotických čípkách, které se přímo zavádí…Jo a ještě mimo téma - kdybys nevěděla, co se zbytkem jogurtu a neměla zrovna chuť ho sníst, tak se s ním perfektně odličuje :palec: Máš pak pusu jak miminko :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama