Tvar prsou po agumentaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stella Simon
Povídálka 23 příspěvků 13.12.16 11:30
Tvar prsou po agumentaci

Jsem 14 dni po agumentaci, nosim specialni podprsenku i stahovaci pas. Nic neboli, pooperacni stav byl temer ihned bez bolesti a tvar prsou byl krasny. Nicmene ted mam jedno jakoby sestoupene a druhe s oblouckem nahore viz foto. Po mailu mi operater rekl ze se jedna o nestejne splaskavani otoku. Mam i nacteno ze prsa si sedaji az 3 mesice. Nicmene chci se zeptat, zda tu nekdo ma podobnou zkusenost a za jak dlouho se prsa pripadne srovnala. Diky

Reakce:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 13.12.16 12:02

Tezko to hodnotit, kamoska mela dva tydny po operaci prsa hranate, az si vse sedlo, tak super. Takze zbývá čekat a doufat, ze to fakt bude ok.Kdo je delal? Rozhodne by bylo plus, kdyby se to změnilo, vzhledem ke kostnatému hrudniku by bez změny vypadaly na prvni pohled jak dve boule, co mela na svém telicku Victoria Beckham.Ja myslim, ze to bude ok.Prsa pred byly stejne velke?

Stella Simon
Povídálka 23 příspěvků 14.12.16 09:42

Spis jedna boule :-) to druhy je v pohode. Levy bylo malilinko mensi pred, ale nepatrne. Taky spis doufam, ze to jeste klesne stejne jako to pravy.

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 14.12.16 09:46

@Stella Simon tak jedna :lol: To bude dobry, ja taky nevěřila, ze by po cisari vypadalo bricho a jizva normalne a chtělo to jen cas. U prsou to je skoro v každé diskuzi stejne, ze zacatku des, pak super. Doporucuji spis založit diskuzi na omlazení. cz, tam ti poradi mnohem vic holek.

Stella Simon
Povídálka 23 příspěvků 14.12.16 10:11

Diky, zkusim ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >