Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Na sono bricha se pouziva jina sonda, takze povrchove zalezitosti nemusi byt dobre videt. Nicmene na zjisteni pupecni kyly snad neni SONO potreba, to je snad videt pouhym okem, nebo pohmatem ne?
Prave ze nevim jiste, az ve pozdeji mi nahodou doktorka pri vstupni kontrole rekne ze mam kylu, a nic vic nerekne, a pritom mi to nekolik let zadny doktor nerekl, tak nevim, byla jsem prave kvuli necemu jinemu na sonu tak jsem si rikala jestli by si všimli a alespon me vvarovali, rikam si jestli se treba doktorka jen nespletla
no ale nebudu to resit tady spis se zeptam jeste nejakeho jineho doktora ![]()
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s bišonkem?
Předem děkuji za odpovědi.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se pupeční kyla dá poznat při sonu celého bricha nevite to nekdo?