Hnědý malíček na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:44
Hnědý malíček

Dobrý večer, mám dotaz ohledně malíčku a to konkrétně na noze. Mám často na malíčku otlaky, protože tak nějak si na ně šlapu, když dlouho chodím, takže i tu kůži mám takovou silnější. No a teďka po několika denním výletě, kde se dost chodilo, tak kouknu na malíček a je hnědý:p Nestalo se to někomu? Vypadá to jak by to byl nějaký tvrdý puchýř naplněný krví:p A nebo žeby to byla jen modřina na něm? Jak to zmáčknu tak se to pohybuje a je to poddajné

Reakce:

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 11.12.16 21:51

Zrejme potrebujes vetsi a sirsi boty…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:55
@Helileli píše:
Zrejme potrebujes vetsi a sirsi boty…
:pankac: :D

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.12.16 22:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám dotaz ohledně malíčku a to konkrétně na noze. Mám často na malíčku otlaky, protože tak nějak si na ně šlapu, když dlouho chodím, takže i tu kůži mám takovou silnější. No a teďka po několika denním výletě, kde se dost chodilo, tak kouknu na malíček a je hnědý:p Nestalo se to někomu? Vypadá to jak by to byl nějaký tvrdý puchýř naplněný krví:p A nebo žeby to byla jen modřina na něm? Jak to zmáčknu tak se to pohybuje a je to poddajné

Kuri oko to neni? :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >