Reklama

Příušnice v dospělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 12:13
Příušnice v dospělosti

Všechny vás zdravím,

dostala jsem příušnice, byla jsem s tím i u doktorky, která mi to potvrdila- :-( Radila mi abych byla pořád v tepla a chodila v šátku. Máte s tou nemocí někdo zkušenost, nosil jste někdo ten šátek, pomohlo to? díky

Reklama

Reakce:

barbarossa
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 13.12.16 12:57

Buď v teple, nechoď nikam, kde je průvan, šátek není rozhodně na škodu a nepřibližuj se k chlapum. U nich mohou příušnice prodělané v dospělosti vézt k neplodnosti. Což by ti tvůj přítel, pokud nějakého máš, asi pěkně poděkoval. Prý ten, kdo Příušnice prodělal, je už nedostane, má proti nim protilátky navždy, ale nevím. :nevim:

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 13:02

Díky moc za reakci, a ten šátek asi normálně kolem krku, že?

Příspěvek upraven 13.12.16 v 16:42

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 13.12.16 13:26

Měla jsem je v 19, celou dobu, jsem jsem měla nateklý uzliny, jsem mezi lidi nechodila, byla jsem doma. Šátek jsem nenosila.

Přítel je chytl taky, to mu bylo 25 a taky zůstal doma.

Pamina
Povídálka 32 příspěvků 13.12.16 16:01

Mě ještě lékařka varovala, abych nejedla tučná jídla a moc nečetla, nekoukala na TV a do monitoru, protože u dospělých se prý častěji vyskytují komplikace - zánět slinivky a zánět mozkových blan.

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 19:49

Tohle mi tedy nerekla…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama