Příušnice v dospělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 12:13
Příušnice v dospělosti

Všechny vás zdravím,

dostala jsem příušnice, byla jsem s tím i u doktorky, která mi to potvrdila- :-( Radila mi abych byla pořád v tepla a chodila v šátku. Máte s tou nemocí někdo zkušenost, nosil jste někdo ten šátek, pomohlo to? díky

Reakce:

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 13.12.16 12:57

Buď v teple, nechoď nikam, kde je průvan, šátek není rozhodně na škodu a nepřibližuj se k chlapum. U nich mohou příušnice prodělané v dospělosti vézt k neplodnosti. Což by ti tvůj přítel, pokud nějakého máš, asi pěkně poděkoval. Prý ten, kdo Příušnice prodělal, je už nedostane, má proti nim protilátky navždy, ale nevím. :nevim:

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 13:02

Díky moc za reakci, a ten šátek asi normálně kolem krku, že?

Příspěvek upraven 13.12.16 v 16:42

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 13.12.16 13:26

Měla jsem je v 19, celou dobu, jsem jsem měla nateklý uzliny, jsem mezi lidi nechodila, byla jsem doma. Šátek jsem nenosila.

Přítel je chytl taky, to mu bylo 25 a taky zůstal doma.

Pamina
Povídálka 37 příspěvků 13.12.16 16:01

Mě ještě lékařka varovala, abych nejedla tučná jídla a moc nečetla, nekoukala na TV a do monitoru, protože u dospělých se prý častěji vyskytují komplikace - zánět slinivky a zánět mozkových blan.

kamilasixt
Nováček 6 příspěvků 13.12.16 19:49

Tohle mi tedy nerekla…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >