Reklama

Častá rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anony02
Nováček 5 příspěvků 15.04.18 12:11
Častá rýma

Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.

PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Příspěvek upraven 16.04.18 v 14:35

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12565 příspěvků 15.04.18 12:20

Možná je tam někde skrytá plíseň. Dcera taky smrka, celý den každý den. Alergologie nic, ORL nic.

Anony02
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 14:33

Plísní to nebude. Taky jsem nad tím přemýšlela, ale zjistila jsem že v tom ten problém není :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >