Častá rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anony02
Nováček 5 příspěvků 15.04.18 12:11
Častá rýma

Dobrý den,
každé ráno mě trápí rýma. Během dne to přestane, ale ráno si to musím vytrpět. Myslím si, že bych to mohla označit za chronickou rýmu. Nemusím vám asi říkat jak je to nepříjemné, protože rýma je velmi nepříjemná a ještě to trpět každý den :zed:. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a jak jste to řešili. Budu moc ráda za každou radu.

PS: Bydlím s kamarádkou a předtím s tím měla problémy ona, ale já ne to až poslední dobou. Když se přestěhovala (do jiného pokoje), tak to ustalo. K
Já jsem teď na místě, kde byla před tím ona a možná je to ten důvod proč to mám.
Předem děkuji :)

Příspěvek upraven 16.04.18 v 14:35

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 15.04.18 12:20

Možná je tam někde skrytá plíseň. Dcera taky smrka, celý den každý den. Alergologie nic, ORL nic.

Anony02
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 14:33

Plísní to nebude. Taky jsem nad tím přemýšlela, ale zjistila jsem že v tom ten problém není :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >