Častá stolice u ročního dítěte

Pidulka
15.3.10 13:20

častá stolice

Zdravím všechny maminky a prosím o radu. Můj roční chlapeček začal poslední týden častěji kakat. Má 5-6 stolic za den a zadeček už má úplně opruzelý. Jsme pořád na příkrmech a mlíku. Žádnou novou stravu jsem nenasadila, tak je mi divné, po čem to může být. Je pravda, že jsem si to spojovala s prvním zoubkem, ale teď si nejsem jistá, tak dám raději na zkušennosti jiných, než zajdu k lékařce. Zdá se mi, že se vyprazdňuje až moc, ale hamá hezky. I trochu víc než dřív. Stolice je taková tmavě zelená, někdy oranžová a docela dost zapáchá. Máte nebo měl jste někdo stejný problém? Předem díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.3.10 14:18

ahojky:-) já mám roční holčinu a ta poradk kaka 3-4 denne :-) pry je to normalni rikala doktorka..taky to hrozne zapacha…myslim ze neni se ceho bat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
libuska31
31.3.10 00:00

Ahoj, mohl by to být ten zub. To je docela častý, děti mívají i průjmy. Vysledovala jsi, jestli barva souvisí s tím, co malý papá? Mrkev - oranžová stolička, špenátek - zelená apod. :-D Mně takhle jednou vyděsily červený kousky čehosi ve stolici a pak jsem si uvědomila, že malá den předtím snědla obrovský rajče…

• Nahlásit
  • Citovat
4
8.11.10 15:30

ahojky tak to tady ted čtu.. moje malá 9 měsíců kaká až 5× za den.. pořád řídké.. ted jí rostou zuby a vypadá to spíš na průjem))) tak jsem zvědavá kdy se jí to uklidní, plno dětí má problém se zácpou a ona kaká i ve stoličce hned po jídle.. doufám že to taky bude všechno v pořádku.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
861
3.1.11 16:33

Ahoj holky, potřebuji poradit. Naší holčičce roste zoubek a taky často kaká. Asi 5-6× za den, má to už 4. den. Nemáte zkušenost jak dlouho to trvá? Je maličká a mám taky strach, aby ještě nezhubla :roll: Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.11 19:40

ahoj prosím o radu,mám rok a půl starou holčičku a má častou stolici tak 3krát až 4krát denně.rostou jí zoubky tak jestli to nebude tím.má i opruzený zadeček a je porád neklidná a porád pláče :-( prosím poraďte mi děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.11 12:15

Ahoj, je normální častá stolice u 3 měsíčního miminka? Poslední dobou kaká i 3 denně, a nekojíme, jsme na UM. Je něco špatně a nebo je to normální? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama