Časté gynekologické záněty

Anonymní
23.10.20 03:06

Časté gynekologické záněty

Ahoj.
Mám velký problém a to jsou časté gynekologické záněty. :( beru antikoncepci. Na gynde mi vždy předepíše nějaký dráhy čípky ty odběru a zánět mám za nějakou dobu zas. Už nevím co s tím. Desinfikuju spodní prádlo atd. Poradite mi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12154
23.10.20 06:11

Vyzkousej jeste vyplachy Rosalginem a zavadej vaginalni probiotika. Do 3 mesicu uvidis, jestli jsi na tom lepe nebo ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
23.10.20 07:37
@Anonymní píše:
Ahoj.
Mám velký problém a to jsou časté gynekologické záněty. :( beru antikoncepci. Na gynde mi vždy předepíše nějaký dráhy čípky ty odběru a zánět mám za nějakou dobu zas. Už nevím co s tím. Desinfikuju spodní prádlo atd. Poradite mi?

Případný přítel se od i taky? Není třeba on původcem, ze to odněkud tahá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.10.20 19:06

@cecetka ten taky pouzivam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 19:08

@hospodki
Nikdy se s tím nelecil

• Citovat
  • Nahlásit
2971
25.10.20 19:11
@Anonymní píše:
@hospodki
Nikdy se s tím nelecil

Jestli nejí třeba prelecit i jeho aby se ti to nevracelo. Nebo je horsi varianta, ze má bokovku a nosí ti domu suvenýry :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.10.20 19:13

@hospodki Myslím, že to je častý důvod proč mají ženy opakované gyn. problémy, ale kdo by si to chtěl přiznat, že ano. Myslím to, že to partner tahá domů odjinud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29051
25.10.20 19:18
@Anonymní píše:
@hospodki
Nikdy se s tím nelecil

Pokud se neléčí partner, je to opravdu o ničem.

Přenese to na Tebe znovu a znovu…

Jak jste spolu dlouho?
Dřív žádné problémy tohoto typu nebyly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:31

@free333 jsme spolu 4 roky :think: nikdy problémy nebyly až poslední rok :think: tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
28.10.20 09:58

Cista a menctruace informace

Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 11:20
@katerina131 píše:
Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info

Je to mozny

• Citovat
  • Nahlásit
28.10.20 11:31
@Anonymní píše:
Je to mozny

Děkuji za odpověď a informi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...