Časté horečky u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 02.08.18 18:32
Časté horečky u batolete

Mám 19 měsíčního chlapecka a za 2 mesice mel 3× vysokou horečku. Objevila se z ničeho nic, najednou mel skoro ke 39 - 40,5 stupnu. Davam sirup, cipky a zabal a snazim se to srazet. Trochu se srazi a do par hodin je zpet. Cele to trva tak 36 hodin, nez mu doopravdy klesne. Myslela jsem, ze je to zubama, ma jich par, ale jelikož to prijde okoli divne, tak zacinam taky pochybovat. Jine priznaky nemoci nema, neni plactivy, hraje si, ale ani nijak vyrazne neslinta, nebo nema zarudle dasne i kdyt vidim, ze uz se dalsi zoubky klubou. Mel jste to nekdo taky tak a byly to zuby? K lekari jsem s tím nesla, neprisuzovala jsem to az do ted nicemu jinemu.

Reakce:

kalie
Kecalka 351 příspěvků 02.08.18 18:37

Dvera takhle loni mela neco podobneho, je teda uz starsi, ale brala jsem to jako letni virozu. Pokud se nic dalsiho nevyvrbilo, tak bYch to asi nechala byt. Prilezitostne bych se zminila u doktorky…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 02.08.18 18:39

U nás reaguje horečkou na potravinu, na kterou má alergii.

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 02.08.18 18:42

Dvouletý syn má teplotu až horečku 2-3 dny při prořezávání každého zubu, ale pak vždycky vidím, že už kousek zubu vykukuje.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 02.08.18 19:18

Mrkni na syndrom periodické horečky. Mohlo by to být i toto. Pokud by se to znovu objevilo, šla bych raději k Dr, aby změřila crp.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 19:42

@tlustyhrosik měla jsem to tak se synem. Pravidelně u toho měl CRP ke 200. Žádné jiné příznaky. Po půl roce to přešlo. Neléčili jsme to nijak, jen jsme sráželi horečku.
Bylo u něj podezření na periodické horečky. Sama si myslím, že lapl nějakou potvoru a takto na něj reagoval. Po roce se to totiž opakovalo, ale vždy se zánětem středního ucha.

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 02.08.18 21:41

Diky za postrehy. Na mereni CRP s nim pujdu kdyz bude mit tu horecku? Nebo po? Ja jsem se dopatrala, ze ty posledni 3 horecky mel vzdy po mesici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >