caste moceni

Anonymni
20.11.08 14:05

caste moceni

Ahoj holky mam 2,5 letou dceru měla zánet mocoveho mechyre přeléčený Sumetrolinem je to 5 tydnů chodila po 5 minutách čůrat ted jsme byli na ultrazvuku a vše v pořádku moč také.Chodí mě ted čůrat tak po půl hodině nejdéle vydrží hodinu myslíte že je to normální nebo by mela vydržet déle vypije tak 1,5 litru tekutin

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24838
20.11.08 14:54

Ahoj, pokud bylo na UZ a kontrola moče v pořádku, tak bych v tom problém neviděla. Je to pořád lepší než kdyby čůrala za moc dlouho a tím by se eventuelně zadělávalo na další zánět. Tak ať je malá v pohodě. AHoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.11.08 15:13

caste moceni

Děkuji za odpověd už totiž po 5 týdnech nevím co je normální jestli by měla vydržet dýl nebo ne. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.11.08 15:21

caste moceni

Ahoj Fragolo nezlob se ze te otravuju ale vidím že máš 4 děti tobě chodí ja k často cůrat a kolik vypijou tekutin za den? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4618
20.11.08 15:24

Ono je možný, že má ten močák po tom zánětu ještě podrážděný. Pokud jí nic nenašli, tak se to časem srovná. Měla jsem zánět 2× za sebou, a pak mi stačilo vypít skleničku a musela jsem urychleně na WC, jak mi začalo píchat v močovým měchýři. A trvalo to dobře 2-3 měsíce, než se to srovnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.11.08 15:30

Inap děkuji moc za uklidnění asi už ji moc sleduji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
20.11.08 15:43

Lula, neotravuješ :) Děti vypijí kolem toho 1,5l za den. Někdy míň, někdy víc… Tuhle večer jsem se už ptala Věrky, jestli ji nebolí bříško nebo ji to nepálí při čůrání, protože chodila ani ne po hodině. No a Davča, ten má taky chvilky, že sedí na nočníku non-stop a z toho zase nejde celkem dlouho… Se zánětem moč.měchýře mám u sebe bohaté zkušenosti, tak už jsem taky sledovala 8O Neboj, malá bude v pořádku… Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.11.08 18:52

časté močení

Fragola díky za odpověd já jsem taky trpěla na záněty tak se taky bojím,aby to neměla chronický,ale doufám,že ne.Ona i když ji na ultrazvuku ten zánět našli tak neměla žádny pálení a nic ji nebolelo,ale chodila po 5 minutách čůrat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama