Časté močení u 4 letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Kecalka 104 příspěvků 16.03.18 17:46
Časté močení u 4 letého

Ahoj holky chtěla bych se zeptat malej je schopnej se jít vyčůrat během půl hodiny i 4×… Večer čůrá jednou… Je pravda že i dost pije… Nemyslím si že to je tím že by měl žízeň.. prostě mu to chutná.. protože když mu třeba dám do pití vitamíny které nemá rád.. nenapije se klidně i dvě hodiny.. vzala sem moc k Dr.. a kontrolovala ji přes papírek vše ok… Myslíte že to může být tím prostě že hodně pije…? Doktorky sem se ptala na cukrovku.. řekla mi že dítě s cukrovkou vypadá jinak

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 16.03.18 18:03

U cukrovky by nejspíš cukr v moči byl, u rozjetý..možná mohla tedy vzít ještě pro jistotu krev, ale asi bych se nebála :think:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 16.03.18 18:08
@ajurka píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat malej je schopnej se jít vyčůrat během půl hodiny i 4×… Večer čůrá jednou… Je pravda že i dost pije… Nemyslím si že to je tím že by měl žízeň.. prostě mu to chutná.. protože když mu třeba dám do pití vitamíny které nemá rád.. nenapije se klidně i dvě hodiny.. vzala sem moc k Dr.. a kontrolovala ji přes papírek vše ok… Myslíte že to může být tím prostě že hodně pije…? Doktorky sem se ptala na cukrovku.. řekla mi že dítě s cukrovkou vypadá jinak

My mame podobny problem u sestilete, je schopna doma chodit co 20minut, ve skolce to nedela, kdyz jdeme ven, vydrzi i tri hodiny, v noci jde občas jednou, nekdy dvakrat za noc, ale to spis jen tak coura. Moc zkontrolovana v laborce. Prelecene roupy, ktere teda nebyli ani prokazane.

murra
Kecalka 389 příspěvků 17 inzerátů 16.03.18 18:29

Syn to také měl, když mu byly 3. Někdy přes den chodil po deseti minutách, jindy třeba několik hodin nemusel. Nejspíš to bylo psychického původu. Asi se vyrovnával s tím, že má mladšího bráchu. Časem to zmizelo.

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 16.03.18 18:32

Taky mám podobný problém u 3,5 roční dcery. Lítá teda co hodinu. Moč zkontrolovaná i v laborce, 2X. V noci jde někdy, když se vzbudí, jinak spí celou noc. Nedávno lítala co 10 minut, přeléčeno lichořeřišnicí, závěr lékařky asi nachlazení. Tak uvidíme, co bude dál. Zatím chodí teď tak co hodinu :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 16.03.18 18:41

Kolik toho vypije? Ono zase pít moc taky zdravé není…

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 16.03.18 18:56

@radkka No, třeba moje dcera toho zas tolik nevypije, odhaduju tak 1 - 1,2l. A přesto lítá co hodinu.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 16.03.18 19:41

Také má syn vždy občas období, že chodí hodně často (třeba co 10 minut), vždy vezmu jen moč k doktorovi, ten to pošle do laborky, dělal i ultrazvuk, ale na nic se nikdy nepřišlo. Myslím, že to má také spíš psychické, protože když se na něco soustředí, tak nechodí.

Makito
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 16.03.18 20:18

Můj syn asi ve třech letech měl to samé a stupňovalo se to. Trošku lepší to bylo na procházce, ale taky šel 2× za půl hodiny. Protože byl sledován na urologii pro hydrokélu, tak pan doktor mu předepsal tabletky mictonetten a ty pak bral asi 5 týdnů. Doktor říkal, že má dráždivý močový měchýř. Řekl, že když to nepomůže, bude se hledat příčina jinde. Po pěti týdnech se močový měchýř zklidnil a byl klid.

ajurka
Kecalka 104 příspěvků 16.03.18 21:10

@radkka řekla bych tak lirt a půl + někdy sklenku mleka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >