Vyrážka u kojence s teplotou

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 13.03.18 11:13
Vyrážka u kojence s teplotou

Dobrý den, nechtěla jsem zakládat nové téma, ale malej je nosící a tak nemám moc času hledat. Mám chlapečka téměř deset měsíců starého a objevila se nám vyrážka a máme taky teplotu, až k 39 stupňům. Byli jsme u doktorky a ta má podezření na spalničky, ale to si nemyslím. Spíše mi to přijde jako syndrom ruka-noha-ústa, který jsem našla na netu. Mà to na chodidlech, dlaních a táhne se mu to až k zadečku a pažím. Taky to má trošku kolem pusiny, ale v puse nic. Před horečkami trošku chraptěl. Přiložím fotku. Pokud s tímto máte nějakou zkušenost prosím o radu co by to tedy mohlo být. Děkuki :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 13.03.18 11:17

Pokud má teplotu, tak to mužou být opravdu ty spalničky, doktorce bych věřila.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 13.03.18 11:22

Koukáme tady na to s kamarádkou, ta říká, že jí to přijde, jako spalničky. Ale co ona ví, je jenom pediatr, když internet říká něco jiného, tak bude mít určitě pravdu ;)

Kaspinka
Extra třída :D 11901 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 11:23

@Bobinka007 proč chodíte k doktorce když si pak diagnozu stanovíte doma podle googlu? Může to být cokoli, doktorka má asi víc zkušeností a odborností než vy :nevim:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 13.03.18 11:26

Proč jsi chodila k doktorce? Tady ti každý poradí a lépe… Tak když to říká doktorka, asi na tom něco bude. Taky by to mohla být třeba šestá nemoc, ta se s tím snad dá zaměnit, ale nevím, nejsem doktor.

beruska9
Extra třída :D 10710 příspěvků 13.03.18 11:31

Ruka-noha-usta u nas vypadala jinak :nevim: Spalnicky jsem nevidela, ty si pres net netroufam diagnostikovat.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 13.03.18 11:37

Taky myslím, že to není Ruka-noha-ústa. Dcera to měla, a opravdu jen kolem pusy, kotníků a zápěstí. A byly to pupínky - skoro puchýřky. Tohle mi příjde jako flíčky, ale na té fotce to může být zkreslené

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 13.03.18 11:52

Akorát spalničky vypadají trochu jinak. A nestanovuji si diagnózu sama. Jen mi to příjde divný aby takový malý mimino mělo spalničky ještě když k tomu nikam nechodí. A mohli byste přestat útočit na lidi, kteří jsou bezradní. Jinak 6. nemoc jsme už měli. A bohužel mám zkušenosti, že i doktoři se mýlí. A shodou okolností jsem zdravotník.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 13.03.18 12:26

A ty mas tu teplotu kolik a vyrazku kde??

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 13.03.18 12:33

Vyrážka jen nohy po zadeček a ruce tak po lokty a na pusince pár flíčků. A teplota se pohybuje od 38 do 39 stupňů.

Tejule
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 13.03.18 13:32

Poděkuj neockovackam, že jejich hloupost způsobila to, že malé děti, které nemohou být očkované, dostávají tyto nemoci, které se už skoro neobjevovaly, diky jim selhává kolektivní ochrana. Apropo se Spalnickama se hospitalizuje. Asi ač nerada bych si nechala nabrat serologii ať vím… Domluv se s Dr. :,(

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 13.03.18 13:46

@Tejule Souhlasím…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2646 příspěvků 13.03.18 13:48

Verila bych doktorce, ta se za svoji praxi urcite setkala s kdecim, ma na to za ty roky oko, si myslim. :nevim:

Ta vyrazka je hodne rozlezla, na ruka-noha-usta to vazne moc nevypada :think:

Navic, to ze dite nechodi moc mezi lidi jeste bohuzel neznamena, ze to nemuze chytnout. Splanickama se muzes nakazit klidne tim, ze projdes napr. mistnosti, kde chvili pred tebou, prosel nakaženy… Jsou opravdu silne infekcni.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 13.03.18 14:52

@Tejule @ančapepča Vím moc dobře že za tohle můžou tihle lidi. A pak to odnášejí nevinní. Serologii nabrala a bude v pátek. Myslím si že hospitalizace nemá smysl pokud nemají těžký průběh a stejně by už bylo dost pozdě když už v Pátek to bude skoro týden co to bude mít.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 13.03.18 18:05

Tak snad to dobře dopadne a nebudou to spalničky. Držím palce a pak dej určite vědět co to bylo za prevíta :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >