Časté nucení na WC - zánět močového měchýře

11.12.19 21:44

Časté nucení na WC

Dobrý cen, mám problém. Prodělala jsem zánět močového měchýře ale bez posudku z moči. Příznaky prý byly jasné. Dostala jsem atb a pak ještě jedny jelikož první nezabrali. Bolest ledvin ustoupila ovšem mi zůstalo to čůrání. Třetím týdnem mám po toaletě pocit, že musím znovu. Jednoduše neúplné domočení. Je to lepší než před týdnem ale nevím co dal. K doktorovi mám strach. A věřím že když se to lepší ze to bude úplně ok. Hodně piju. Také mám trochu více stresu v poslední době nemůže to být z toho? Předem děkuji všem za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2765
11.12.19 21:54

Samo léčba brusinky nebo vymačkaná šťáva z citronu do půllitru a denně pít. Plus dodržovat pitný režim. Pokud se to do týdne neupravi k lékaři. Se zánětem močových cest si nezahravej, může dojít ke kolapsu ledviny a zadělání na chronické záněty. Stresem asi ne, spíš je možnost sugerace, že si to prostě v hlavě namlouváš, že se ti znovu chce, jelikož tě to delší dobu trápí a první antibiotika nezabrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
744
11.12.19 22:15

Tohle léčení naslepo je hrozné. Dáme ATB, pak ještě jedny, protože nezaberou. Být Vámi, trvám na vyšetření moče chemicky plus sediment a kultivaci.
Je to Vaše zdraví, tak se nenechte odbít a kdyžtak běžte příště jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama