Časté pohyby miminka 37tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 21:43

Časté pohyby miminka 37tt

Ahoj, dnes jsem 36+6 a malej se od odpoledne docela dost hýbe, přijde mi, že pohyby přestanou tak na 15 minut maximálně a potom se klidně hýbe hodinu v kuse, nejsou nijak bolestivé, prudké, ale jsou časté🤷🏼‍♀️ Běžně jsem ráda, když o něm vím občas na chviličku přes den a na hodinku večer, než jdu spát.
Teď mi až přijde že se po celém dni uklidnil na víc než 15 minut. Řešili by jste to nějak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
532
2.11.21 21:53

Mám dneska to samé. Jsem sice 23tt ale buší do mě hlava nehlava :-D Taky mám strach, zda je vše v pořádku. Většinou do mě buší ráno a hlavně v podvečer. Teď do mě jede každých pár minut. Pokud to bude i přes noc, raději zavolám ráno na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
2.11.21 21:59

Podle mě je v těhotenství vždycky lepší řešit zbytečně než něco zanedbat. Za zavolání na gynekologii nebo do porodnice nic nedáš a oni ti nejlíp poradí, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
2.11.21 22:02

Ta moje dneska taky dělala binec, jsem 38 týden… Teď už se uklidnila na večer. Někdy divočí a někdy je „línější“ a četla jsem, že je to normální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7183
2.11.21 22:30

Já jsem 22+5 dneska a mám to na střídačku pár dní kope pokaždé když si lehnu a pak zase pár dní jsem ráda za pár kopanců večer takže mám strach z obojeho teď je ta klidná fáze a dneska jsem fakt měla strach ale teď večer jsem pár kopanců cítila tak to mě uklidnilo ale zítra jdu na druhý screening tak snad bude vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 22:46

Asi týden před porodem cca se prcek hýbal v kuse a dost prudce několik hodin… No, šla jsem pozdě večer do porodnice na kontrolu, měla jsem strach, že sebou mele kvůli přiškrcené šňůře a nedostatečnému přísunu kyslíku… Ani monitor nemohli natočit jak sebou šil, takže jsem tam byla cca 2hod. Vše bylo nakonec ok, ale co tím chci říct - jsem zastáncem toho, že na kontrolu v kteroukoliv hodinu tolikrát, kolikrát cítím, že něco může být špatně než si nedejbůh pak něco vyčítat…a ta úleva, že můžu v klidu zaspať byla k nezaplacení…

• Citovat
  • Nahlásit
3.11.21 07:22

Jsem 38tt a taky to tak mam.. nekdy se hybe ceeeeely den a nekdy jen na chvilku, ze do ni musim sprtat.. asi je to bezne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3080
3.11.21 07:30

Nam rikala porodni asistentka na kurzu, ze kdykoli se nebudou pohyby zdat, malo, nebo hodne, tak mame vzdy prijet…ja to nastesti nepotrebovala, i kdyz jednu chvili jsem o tom zvazovala, pohyby byly takove agresivnejsi, jenze takove byly az do porodu, asi tyden-14 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat