Časté škytání

991
4.10.10 14:38

Časté škytání

Ahoj,prosím o radu.Mému synovi je 9týdnů a pokaždé když si brouká nebo se směje dostane hroznou škytavku a škytá třeba půl hodiny i pětkrát za den. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20070
4.10.10 15:38

Náš Drak škytá taky často a většinou to znamená to, že je počůranej nebo spíše pročůranej :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4092
4.10.10 16:00

Můj synek taky často škytal, ale od dvou měsíců to postupně přestalo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
4.10.10 19:15

Náš taky škytal skoro pořád a i teď aspoň 3× denně :roll: nezávisí to na ničem, jak to přišlo, zase odejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
4.10.10 19:39

Naše malá hodně škytala už v břiše, po narození začaly časté škytavky (hlavně když se pak později smála apod.). A nešlo to ničím zastavit (napití nebo něco podobného). U nás tady žádná souvislost s počůráním nebyla - měli jsme jednoráz. plíny a u těch absolutně nemohla cítit jakékoli vlhko. Tyhle škytavky přešly snad až kolem 1,5 r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
4.10.10 20:54

My máme podobný problém, taky od narození škytal a škytal, třeba půl hodiny v kuse. Někde jsem slyšela, že když škytá je to od zimy. Možná na tom něco bude, protože malý se narodil v zimě a to byly škytavky opravdu na denním pořádku, ale přes léto vůbec :-D teď už zase škytá, ale už to není tak časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
4.10.10 21:00

Ahoj,malej škytal už v bříšku,a po narození škytal docela dost,až jsem se bála.Dala jsem mu trochu napít,a přestal.Postupem času to přestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
4.10.10 22:30

Jj, taky známe, v porodce jsem vyděšená volala sestřičku, co jako mám dělat, že malej škytá…odpověď: „Tak čekejte až to přejde..“ :-D . Už jsme si zvykli, máme to párkrát denně, vždy preventivně přebalím, dám cucnout mlíčka… Je to otrava, malýho to vždycky strašně štve-hlavně když ho škytka probudí, ale dá se to zvládnout. Ze začátku jsem měla strach aby mu to nějak neškodilo, ale neškodí, a tak to vždy přečkáme, a já doufám, že časem to vymizí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9216
5.10.10 06:04

Verunka ještě nedávno škytala pokaždé co se nahlas smála.teď už ne pokaždé, ale často.neřešim to.ono stejně asi není jak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
5.10.10 14:36

Ahoj děvčata,děkuji za odpovědi.Ten škytálek je už můj druhý syn u prvního si to už nějak nepamatuji mám malýho po deseti letech,tak ho asi moc pozoruju a víc se bojím. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama