Často nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka67
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 13:12
Často nemocná

Zdravím všechny :mavam:

Mám dvou a půl letou dceru, od konce srpna 2018 je neustále nemocna! Imunita v poradku a na alergu taky vše v poradku… už tedy nevím, kde je chyba? Byli jsme i na nosních mandlich, ty má zvětšené pouze nepatrně..
Co se týká oblikani, tak ji neoblikam ani moc a ani malo…
Díky za všechny vaše rady :hug:

Reakce:
Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 06.03.19 13:30

No a co znamená často nemocná? Pokaždé něco jiného, nebo třeba opakované anginy? Mívá horečky nebo jen nachlazení?

Katka67
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 13:36
@Sue2008 píše:
No a co znamená často nemocná? Pokaždé něco jiného, nebo třeba opakované anginy? Mívá horečky nebo jen nachlazení?

Angina, zánět průdušek, zánět dutin a nachlazení

Evulina
Neúnavná pisatelka 16798 příspěvků 06.03.19 14:10

Zaměř se na střeva (známé pořekadlo - ve střevech je půlka imunity) a na čerstvé vitaminy. My za celou letošní zimu měli pouze nějakou virózu a to je celé, žádná pravá chřipka jako loni atd..
Co jsme všichni užívali a užíváme: kvalitní probiotika (např. od Energy Probiosan Inovum kapsle nebo Walmark laktobacily s fruktooligosacharidy forte), živé jogurty (dělám domácí), ale především kombuchu (doma kvasím na týden 15 litrů, je nás 5 a pijem to všichni, dospělý cca 300-500 ml denně, děti cca 250 ml denně) a pak řeřicha - nakličuju celou zimu a sypu pořád, na všechno a do všeho, co není sladké.
Pak taky omezit stres a kvalitně spát.

Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 06.03.19 14:13

Hmmm, tak za prvé můžete mít obyčejně smůlu. Prostě něco chytla a než se dá do kupy, vleze ji tam něco jiného :nevim: . Třeba se to s jarem samo zlepší. ATB předpokládám dobírate do konce. Zkusila jsi ji třeba k tomu dávat probiotika? Mohlo by ji to pomoct s imunitou. Jako první co mě napadlo, že někdo z vás je bacilonosič a ona to chudák odnáší. To by se ale musel pokaždé zjišťovat původce :think: No a na to konto mě napadlo ji prostě vyvézt někde na čistý vzduch na hory a zjistit co to s ní udělá.

Váš příspěvek
Reklama